2726
عنوان

کیا دلشون میخواد

4550 بازدید | 96 پست

کیا دلشون میخواد شب که خوابیدم صبح تو خونه پدرشون بلند بشن و ببینن همه این روزا خواب بوده .و الان یه دختر دبیرستانی هستن که میخوان برا رفتن به مدرسه اماده بشن .من دوست دارم همه این سالها خواب بوده باشه .و من دختر دبیرستانی باشم و برم مدرسه .و تو مدرسه تو دلم شورو هیجان باشه که ایا عشقمو امروز میبینم یا نه

درد همان درد است فقط کمرنگ تر شده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای از مدرسه متنفففففرم دختر. بااینکه خیلی خاطرات خوووووب از دبیرستان دارم

ولی خونه بابا رو عشقه

الان از زندگیت راضی نیستی؟ یا فقط دلت هوای اون روزا رو میکنه؟

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........
2728

منکه از دبیرستانم خیر ندیدم همچنین کودکی 

بهتره فقط بگذره بره .....

این بسته های معیشتی میدونین منو یاد چی میندازه؟ بچه که بودم از مامانم پول میگرفتم واسش کادو میخریدم😕😐😐همراه اولم تو شبکه سه در حالی داره تبلیغ اینترنتشو میکنه که اینترنت قطع هست!به جنگل خوش آمدید!💩
بیخیال😂😂مدرسه ندوس

مدرسه که خوبه بهتر از سختیهای الانه که .تازه اگه برگردیم من قول میدم انقدر درس بخونم تا خانم خودم باشم دستم تو جیب خودم باشه

من آرزووووووووووووومه ولی بابا مامانم تو ی تصادف ب رحمت خدا رفتن😔خونه پدری ندارم😔

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی،خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ،بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی،فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم،اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی،احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم😍
من من من  حتی اگه عشقمم نبینم فقط برردم به اون سالا اشتباهاتمو جبران کنم

اره دقیقا منظورمو گرفتی .کاش منم بر میگشتم و جبران میکردم

وای من☹☹☹نه اینکه الان شوهرم بد باشه ها ولی اگر برمیگشتم به عقب خیلی از اشتباهات زندگیمو نمیکردم و خیلی کارارو انجام میدادم.ای وای بر من 

غرب زدگی اثری از جلال آل احمد است.جلال آل احمد در این کتاب میگوید:غرب‌زدگی آفتی است که از غرب می‌آید و ما را مانند طاعون گرفتار و بیمار می‌کند. آدم غرب‌زده ریشه و بنیادی ندارد، نه شرقی مانده، نه غربی شده؛ هرهری مآب و چشم و گوش بسته از آداب و سنن و فرهنگ غرب تقلید می‌کند.جلال در این باره میگوید:«آدم غرب‌زده هرهری مذهب است به هیچ چیز اعتقاد ندارد اما به هیچ چیز هم بی‌اعتقاد نیست. یک آدم التقاطی است و نان به نرخ روز خور است همه چیز برایش علی‌السویه است. خودش باشد و خرش از پل بگذرد، دیگر بود و نبود پل هیچ است!نه ایمانی دارد،نه مسلکی،نه مرامی نه اعتقادی،نه به خدا یا به بشریت،نه در بند تحول اجتماع است و نه در بند مذهب و لامذهبی،حتی لامذهب هم نیست هُرهُری است.آدم غرب‌زده، شخصیّت ندارد.چیزی است بی اصالت. خودش و خانه‌اش و حرف‌هایش،بوی هیچ چیزی نمیدهد. بیش‌تر نماینده‌ی همه چیز و همه کس است.آدم غرب‌زده، معمولاً تخصّص ندارد، همه کاره و هیچ کاره است؛ امّا چون به هر صورتی درسی خوانده و کتابی دیده و شاید مکتبی، بلد است که در هر جمعی، حرف‌های دهن پر کن بزند و خودش را جا کند. شاید هم روزگاری تخصّصی داشته؛ امّا بعد که دیده است در این ولایت تنها با یک تخصّص نمی‌توان خر کریم را نعل کرد، ناچار به کارهای دیگر هم دست زده است. عین پیرزن های خانواده که بر اثر گذشت عمر و تجربه‌ی سالیان، از هر چیزی مختصری می‌دانند و البتّه خاله زنکی‌اش را.(کتاب بخون دوست عزیز،کتاب بخون)من نمیتونم به همه ی عقاید احترام بذارم،چون احترام به عقاید پوچ و بی ارزش در واقع توهین به شعور خودمه

کاش میتونستم فقط یکبار مامان بابامو ببینم فقط یکبار دیگه😢😔

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی،خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ،بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی،فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم،اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی،احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم😍
نه بابا سرویس شدیم اون مدت از بس درس خوندیم، شما ظاهرا با عشقت بودی خوش میگذشته 😂 برگردم چی بشه خو ...

نه عزیزم فقط در حد نگاه بود .عرضه نداشتم که .الان قضیه اینه (ای که میسوزم سرا پا تا ابد در حسرت تو)

2706