1600
1605
عنوان

کیا دلشون میخواد

901 بازدید | 96 پست

کیا دلشون میخواد شب که خوابیدم صبح تو خونه پدرشون بلند بشن و ببینن همه این روزا خواب بوده .و الان یه دختر دبیرستانی هستن که میخوان برا رفتن به مدرسه اماده بشن .من دوست دارم همه این سالها خواب بوده باشه .و من دختر دبیرستانی باشم و برم مدرسه .و تو مدرسه تو دلم شورو هیجان باشه که ایا عشقمو امروز میبینم یا نه

درد همان درد است فقط کمرنگ تر شده

وای از مدرسه متنفففففرم دختر. بااینکه خیلی خاطرات خوووووب از دبیرستان دارم

ولی خونه بابا رو عشقه

الان از زندگیت راضی نیستی؟ یا فقط دلت هوای اون روزا رو میکنه؟

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........

تخفیفهای مراکز سلامتی و پزشکی رو از اینجا بگیرید

1613

منکه از دبیرستانم خیر ندیدم همچنین کودکی 

بهتره فقط بگذره بره .....

این بسته های معیشتی میدونین منو یاد چی میندازه؟ بچه که بودم از مامانم پول میگرفتم واسش کادو میخریدم😕😐😐همراه اولم تو شبکه سه در حالی داره تبلیغ اینترنتشو میکنه که اینترنت قطع هست!به جنگل خوش آمدید!💩
بیخیال😂😂مدرسه ندوس

مدرسه که خوبه بهتر از سختیهای الانه که .تازه اگه برگردیم من قول میدم انقدر درس بخونم تا خانم خودم باشم دستم تو جیب خودم باشه

من آرزووووووووووووومه ولی بابا مامانم تو ی تصادف ب رحمت خدا رفتن😔خونه پدری ندارم😔

نگران فردایت نباش،خدای دیروز و امروز،خدای فردا هم هست،ما اولین بار است ک بندگی میکنیم،ولی او قرنهاست ک خدایی میکند،پس ب خدایی او اعتماد کن و فردا و فرداهایت را ب او بسپار🙏
8
من من من  حتی اگه عشقمم نبینم فقط برردم به اون سالا اشتباهاتمو جبران کنم

اره دقیقا منظورمو گرفتی .کاش منم بر میگشتم و جبران میکردم

وای من☹☹☹نه اینکه الان شوهرم بد باشه ها ولی اگر برمیگشتم به عقب خیلی از اشتباهات زندگیمو نمیکردم و خیلی کارارو انجام میدادم.ای وای بر من 

رهبرانقلاب:من شخص ترامپ را شایسته مبادله هیچ پیامی نمیدانم/واکنش ترامپ:عصبانیت/نتیجه:عزت مردم ایران__________ظریف:ترامپ میتونه گذشته خودشو اصلاح کنه و به میز مذاکره برگرده/واکنش ترامپ:نه مرسی/نتیجه:تحقیر مردم ایران*****فرق دیپلماسی عزت و حقارت،فرق زمین و آسمونه!******___طرف میاد یکی از اعضای خانوادتو میکشه،به پدرمادرت فحش میده،یکی هم میزنه توی گوش خودت که بری دنبال بازیت،بعد تو دنبال اینی که باهاش حرف بزنی راضیش کنی که دیگه نزنه توی گوشت و دیگه خانوادتو نکشه؟؟؟قطعا جز این سه حالت نیستی،یا بی غیرتی،یا بی خانواده یا هر دو!!!_____اسمشو گذاشتن آیت الله اعدام،گفتن اگر رای بیاره همه رو اعدام میکنه!قراره پیاده رو هارو زنونه مردونه کنه!اگر رای بیاره جنگ میشه! اگر قدرت بگیره دلار میشه پنج هزار تومن!!...آهان آهان یادم نبود بین بد و بدتر،بد رو انتخاب کردید😂🖐

کاش میتونستم فقط یکبار مامان بابامو ببینم فقط یکبار دیگه😢😔

نگران فردایت نباش،خدای دیروز و امروز،خدای فردا هم هست،ما اولین بار است ک بندگی میکنیم،ولی او قرنهاست ک خدایی میکند،پس ب خدایی او اعتماد کن و فردا و فرداهایت را ب او بسپار🙏
نه بابا سرویس شدیم اون مدت از بس درس خوندیم، شما ظاهرا با عشقت بودی خوش میگذشته 😂 برگردم چی بشه خو ...

نه عزیزم فقط در حد نگاه بود .عرضه نداشتم که .الان قضیه اینه (ای که میسوزم سرا پا تا ابد در حسرت تو)

1563
مدرسه که خوبه بهتر از سختیهای الانه که .تازه اگه برگردیم من قول میدم انقدر درس بخونم تا خانم خودم با ...

چی بگم 😞😞

من به دستای خدا خیره شدم معجزه کردبه خاطر داشته باشیم همراهی خداوند مثل نفس کشیدن است..... آرام  بی صدا همیشگی
کاش میتونستم فقط یکبار مامان بابامو ببینم فقط یکبار دیگه😢😔

دوستم حسرت بد چیزیه مخصوصا حسرت پدرو مادر.کاش پدرم یه بار دیگه صبح نون داغ میخرید و منو صدا میزد

هرکی داره قدرشو بدونه عزیزتر از پدر مادر تو زندگی آدم هیچکسی نیس،از دید من مادرا همه فرشته وقابل ستایشن بخدا برا مادرا باید سجده کرد

1578