2737
2734
عنوان

من هر وقت بخوام

| مشاهده متن کامل بحث + 215 بازدید | 40 پست
اعتماد به نفست پایینه و ترسویی. اول از همه ورزش کن تاثیر داره توی روحیت دوم حتما برو پیش مشاور

اصلا نه ترسوام نه اعتماد بنفسم پایینه 

شده د  حین شستن طرف خودم گریه میکنم😶

یا رب ز قناعتم توانگر گردان/در نور یقین دلم منوّر گردان/اسباب مَنِ سوختۀ سرگردان/بی منت مخلوق مُیَسَّر گردان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ذخیره کردم ، بعدا بیام نظرات رو بخونم، منم همینطوری ام ، بارها هم از طرف بقیه سرزنش شدم ک چرا حرف نم ...

کدوم نظر همه که فقط میگن ما هم همینیم

بخدا جوری شده که اگه بشه دلم میخواد برم اسک چشممو قطع کمم😥

یا رب ز قناعتم توانگر گردان/در نور یقین دلم منوّر گردان/اسباب مَنِ سوختۀ سرگردان/بی منت مخلوق مُیَسَّر گردان
2728

نمیتونم درک کنم اصلا من اگه ببینم کسی حقمو میخوره به حدی عصبانی میشم که طرف به غلط کردن میوفته.ببین شاید خنده دار باشه ها یا باور نکنی اما اگه بتونی بری یه ورزش رزمی کلا ۳۶۰ درجه عوض میشی محکم میشی.منم خیلی حساس بودم نه در حد گریه اما روم نمیشد حرف بزنم اما از وقتی رزمی کار میکنم بی نهایت عوض‌ شدم میتونی امتحان کنی چون هم سفت و محکم میشی هم اعتماد به نفست عالی میشه

کاش یه روز بفهمم...من نتونستم یا واقعا نمیشد🔒
خب من میتونم‌حرف یزنم‌از حقم دفاع کنم ولی تا بخوام حرف بزنم‌شوهرم میزنه تو ذهنم که حرف نزنم و بعد دی ...

نه کسی به من ح ف نمیزنه جرات نداره

از حقم دفاع میکمم ولی با اشک .کسی جدی نمیگیره بخاطر این موضوع منو

نمیتونم درک کنم اصلا من اگه ببینم کسی حقمو میخوره به حدی عصبانی میشم که طرف به غلط کردن میوفته.ببین ...

منم نمیزارم کسی جقمو بخوره 

ولی شده در حین دفاع از خودم اشک میریزم

2738
ی دفه با پدرشوهرم دعوام شد ولی باگریه حرفمو زدم 

دقیقا همینم نمیدونم چیکار کنم

منم اینجوری بودم اوایل تا حرف میزدم گریه می میومد لال میشدم ،ولی چند سری لیوان آب سرد گذاشتم کنار دستم تا بغض میکردم اب مبخوردم حرفم و بعدش میزدم ،اب سرد بغضت و از بین می‌بره میتونی راحت تر حرف بزنی ،لعد از ۵_۶ بار که با این روش حرفم و زدم دیگه دفعات بعدی نیازی به اب نبود کامل اعتماد به نفسم رفته بود بالا و از حقم دفاع میکردم ،الانم که دیگه قورت میدم بقیه رو 

کدوم نظر همه که فقط میگن ما هم همینیم بخدا جوری شده که اگه بشه دلم میخواد برم اسک چشممو قطع کمم😥

اره! من نظرای قبلی رو الان خوندم، الان میگم پس تنها نیستم!

اه اره کاش زودتر حل بشه ، تازه  بغضی وقتا ک هنوز اشکم درنیومده ، اطرافیا میگن الان گریه میکنه ، باز الان چشماش پر اشک میشه ، بعدم مستقیم نگام میکنن و دقیقا این حرفشون بدترم میکنه

منم نمیزارم کسی جقمو بخوره  ولی شده در حین دفاع از خودم اشک میریزم

گفتم که من این روش رو امتحان کردم و جواب داده چون خیلی زیاد روی روحیه اثر میذاره 

کاش یه روز بفهمم...من نتونستم یا واقعا نمیشد🔒
منم اینجوری بودم اوایل تا حرف میزدم گریه می میومد لال میشدم ،ولی چند سری لیوان آب سرد گذاشتم کنار دس ...

آب که ندارم همش 

بعد به نطرم جالب نیست آب بخوری 

مخصوصا جلوی گرگ سفتایی که دور منن همه لذت میبرن صعفمو ببینن

2706