2733
2734
عنوان

تا حالا زن و شوهری دیدین که ....

1728 بازدید | 28 پست

خانما تا حالا شنیدین یا زن و شوهری میشناسین که بچشون که به دنیا اومده جدا شده باشن ؟ 

اگه میشناسید بگید از زندگیشون و دلیل جداییشون و اینکه بچشون چند وقتش بوده که اقدام کردن برای جدایی ؟

دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دخترعمم ۴ماهه باردار بود اقدام به جدایی کرد شوهرش بداخلاق بد دل بیکار بود خانواده شوهرشم خیلی اذیتش میکردن یادمه میگفت دخترمو زاییدم حتی نمیخوام توصورتش نگا کنمو میدم به باباش تا ببرتش الان بچش یکسالشه پیشه خودش نگهداشته هنوز کارای طلاقش تموم نشده انقد دخترشو دوس داره که میگه من ۷سالگی چجوری تحویل بدم به اونا 

وکیل مدافع حقوق زنان👊
2738
عزیزم شما فردا زایمان میکنی؟؟

نه گلم من یک ماه زودتر زایمان کردم بچم فردا یک ماهش میشه 

دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘

من دیدم وقتی خانومه باردار بود 

بچشو به دنیا اورد حتی شیر هم نداد بهش 

بچرو داد به مرده 

خودش رفت خونه باباش 

پسره از اولم دوسش نداشت 

یکی دیگه رو دوس داشت ننیدونم چی شد که نگرفتتش اومد اینو گرفت بعد ار اینکه رفت خونه باباش بی سر و صدا رفت با همون قبلیه ازدواج کردو نمیدونم الان صیغه اس یا همینجوری یا چی به هر حال زیر یه سقفن

الانم دارن زندگیشونو میکنن و هنوزم که این بچه سه چهار سالش شده طلاق نگرفتن مرده از ترسه مهریه نمیاد دادگاه

فقط۱روز مونده واقعا؟؟؟؟؟؟؟

نه بچم یک ماهشه الان

الان مشکل کجاست .... اگه دلت میخواد حرف بزن اروم بشی

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی✌️ آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه... آزادی یعنی شبا با خیال راحت خوابمون ببره بدون این که غصه بخوریم صبح قرار چی گرون بشه.... آزادی یعنی داروهایی که برای هموطنام حکم زندگی داره هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه.... اگه منظورم از آزادی، حجاب بود ک حجابمن به بابام و شوهرمم مربوط نیست بقیه که جای خودشون😊✌️❤️
خدایی نکرده شما مشکل دارین؟

بله تاپیک قبلیم کل جریان زندگیمو گفتم 

2706