2733
2734
عنوان

خانوم توروخدا راهنمایی بچم مریضه

| مشاهده متن کامل بحث + 149 بازدید | 25 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره بابا اثر ميكنه  چيشد ك عفونت گرف؟

اشپز خونه توی حیاطه مدام رفت حیاط منم با اینکه پوشوندمش.ولی دوسالشه مریض شد 

مجاری تنفسی و گوشش عفونت کرد و تب و این جریانات

2731
دادم ولی نگرانم خوابم برد به شوهرم سپرده بودم اخه خیلی خسته بودم از شیش صبح به هوای بچه بیدار بودم ا ...

اشکال نداره عزیزم مطمئن باش مشکلی پیش نمیاد و خیلی ام خوب اثر میکنه درسته باید سر وقت داد ولی تا یه ساعتم اشکال نداره اگه دیر و زود بشه مامانه مهربون غصه نخور

کودکی ۷ساله مادرش را برد بیمارستان، دکتر گفت:مادرت میمیرد!بچه گفت:کی؟؟دکتر گفت:پاییز!بچه گفت:پاییز کیه؟؟گفت وقتیکه برگهای درختان میریزند،بچه آمد خانه نخ و سوزن برداشت رفت تا تمام برگهای شهر را به درختان بدوزد!
Plargin kids این شربت برای سینه دردش که هم ضد سرفه اس و هم سینه درد  چرک خشک کن اموکسی سیلین ب ...

انشالله زودترخوب بشه خاخورجان😊اسپنداینافعلادودنکن توخونه

خدایاهرلحظه نگهداردخترم باش
2738
انشالله زودترخوب بشه خاخورجان😊اسپنداینافعلادودنکن توخونه

اخ خوبه گفتی من قصد داشتم برای ضد عفونی فردا دود کنم 

چرا علت داره مگه ؟

اخه دو دل بودم برای سینه اش خطرناک نباشه

اخ خوبه گفتی من قصد داشتم برای ضد عفونی فردا دود کنم  چرا علت داره مگه ؟ اخه دو دل بودم برای ...

اره براسینه خوب نیس،دخترم آلرژی داره بعضی وقتاخس خس میکنه ،پکترش میگ اسپنداینادودنکنه بیشترسرفه میفتع

خدایاهرلحظه نگهداردخترم باش