2737
2734
عنوان

خانومای عاقل ی لحظه لطفا

665 بازدید | 110 پست

سلام بچه ها من زندگی اروم و بی دغدغه ای دارم خداروشکر 

همسرمو واقعا دوست دارم و اونم همینطور (اینارو میگم ک طبق این زندگی نظر بدین)

نقطه ضعف من تو این دنیا تجمع چندتا اقاکنار هم بصورت مجردی میباشد فرقی ام نداره بابام با دوستاش یا شوهرم 

پدر همسرم ب شدت رفیق باز هستش حتی ب این سن و سال 

مادر شوهرمم ب حدی اروم و صبور و اصلا عجیب غریب رفتار میکنه تو خانومی و هیچ مشکلی با این قضیه نداره 

شوهر من قبل ازدواج میدونستم ک چندتا دوست صمیمی داره ک اینا زیادی قاطی میشن باهم اونا مجردن خیلی ام خوبن 

من بعد ازدواج گفتم ک خط قرمزم مجرد بازی و سفر مجردی و ایناس _شوهرمم واقعا محدود کرد روابطشو شاید ماهی ی بار همو ببینن اونم چندساعت معمولا تو خونه باغ بعضی وقتا منم هستم گاهی اوقاتم نع 

بارها پیش اومده ک دعوامون شده میدونه ک خط قرمزم هستش میدونه ک خیلی قاطی میکنم و حالا میترسه از من احترام میزاره  خرم میکنه هرچی ک هست بدون اطلاع من نمیره پیششون یا نهایتا میان خونمون 

امشب بهم گفت شامتو بخور فلانی و فلانی اومدن میریم باغ بعد میام گفتم باشه

دو ساعت بعدش مادرشوهرم زنگ زد گفت من میام پیشت شبو باهم باشیم حامدم پیش دوستاش میمونه ☹

منم مادرشوهرمو خیلی دوست دارم اینقدرم محترمه اصلا نمیشه ناراحتش کرد بدون هیچ واکنشی گفتم خوش اومدی

بعد دیدم شوهرم رسوند مادرشو رفت حتی نیومد تو حتی زنگم نزد بگه من نمیام ببخشید یا هرچی 

مادرشم میدونه ک چقدر بد خلقی میکنم سر این موضوع از وقتی اومد هی گفت ناراحت ک نشدی من پیشتم یا حامد پیش دوستاشه خیالت راحت اونا پسرای خوبی ان و چی چی 

میشه هر پیاممو خوندی برام صلوات بفرستی 🤗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم نمیتونستم خشممو سر این بنده خدا خالی کنم 

حالا اینک شوهرم هیچ هیچ هیچ اطلاع و خبر و عذر خواهی نکرده نمیدونم دلیلش باز ترسیده من دوباره وحشی بشم و با عررض پوزش جررررش بدم یا دلیل دیگه ای داره 

حالا ب نظرتون فردا ک اومد حساابی جنگ و دعوا کنم 

یا اصلا چی بگم بفهمه بار اول و اخرش بود این حرکت 

2731
قشنگ تابلوعه مادرشوهرت تو رو واسه پسرش پیچونده .... ازوناس که با پنبه سر میبره .... من باشم ناراحت ...

اخه اصلا از این ادما نیس اینم بگم برادر خودمم تو جمعشونه ها

دعوا نکن غصه بخور و گریه کن برو تو خودت

چون شوهرت دوست داره این بیشتر جواب میده

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

اینم شد خط قرمز آخه عزیزم؟ هرچیزی حدی داره اگه شوهرت حدشو رعایت میکنه محدودش نکن بعدا بهش فشار بیاد هوای مجردی ورش میداره ها

پس فردا سر چیزی قهر کنی بری خونه بابات میگه آخيش خلاص شدم

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
2738
چون گیر میدی هفته ای یکبار ماهی یکبار دیگه قبول کن

بدم میاد اخه اصلا سابقه نداشته شبو نیاد اونم بخاطر دوستاش بدون اینکه اطلاع بده

اخه اصلا از این ادما نیس اینم بگم برادر خودمم تو جمعشونه ها

ببین میبینه پسرش خیلییی دوس داره بره و دوسم نداره تورو برنجونه اینکارو کرده ....

ولی کار خوبی نکرده چون تو گفته بودی خط قرمزته

نام کاربری م، motherhood هست. 😊                 اسم پسرم هود نیست😏

عزیزم مردا هم گاهی نیاز به استراحت و خوش گذرانی دارن ‌من نمیگم کاملا ازاد بذارش اما دیگه قفل و زنجیرش نکن که ازت فراری میشه

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹

اقای متاهل یه شبم نبایدبیرون ازخونه بمونه ینی چی؟خوبه تونصف شبی بمونی پیش دوستات؟ازدواج کردین که ایناجمع بشه قبول ندارم موندن شوهربیرون ازخونه اونم شبوپیش دوستاش حتی اگه دوستاش فرستاده خداباشن

تیکرتولدپسرم💚۹۷/۷/۷💚اگه قراربوددری بسته بمونه ک به جاش دیوارمیزاشتن😉همیشه امیدوارباش🤗
اینم شد خط قرمز آخه عزیزم؟ هرچیزی حدی داره اگه شوهرت حدشو رعایت میکنه محدودش نکن بعدا بهش فشار بیاد ...

خب بدم میاد مرد متاهل بره رفیق بازی 

2706