2737
2734
عنوان

خوش ذوقای اهل سفر بیاین

157 بازدید | 35 پست

قشنگترین شهرایی ک رفتین مسافرت کجا بودن؟ اسم اماکن دیدنیشونم بگین😘

سن، مشکل عشق نیست. زمان نمی تواند بلور اصل را کدر کند مگر آنکه تو، پیوسته برق انداختن آن را از یاد برده باشی (نادر ابراهیمی- یک عاشقانه ی آرام)

رامسر جواهرده

❤️🌈💚🌈💛🌈💜🌈💙🌈🧡🌈💖🌈❤️🌈💜🌈💖🌈‏گل سرخم چرا پژمرده حالی؟ ‏بيا قسمت كنيم دردی كه داری ‏بيا قسمت كنيم، بيشش به من ده  ‏كه تو کوچک دلی، طاقت نداری🌈💓🌈💝🌈💞🌈🌈💔🌈💘🌈❤️🥺🥰😊🤗 ‏⁧ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
رامسر جواهرده

جواهرده همونجاییه ک دنیای شیرین دریا رو فیلمبرداری کردن؟

سن، مشکل عشق نیست. زمان نمی تواند بلور اصل را کدر کند مگر آنکه تو، پیوسته برق انداختن آن را از یاد برده باشی (نادر ابراهیمی- یک عاشقانه ی آرام)

فعلا دلم النگدره گرگان رو میخاد شهریور اونجا بودم خعلی بکر و قشنگ بود😍😍😍

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
مشهد قم کربلا مکه

همشونو رفتی؟؟

2738
فعلا دلم النگدره گرگان رو میخاد شهریور اونجا بودم خعلی بکر و قشنگ بود😍😍😍

عکس داری از طبیعتش؟

یزدشهرستان میبد..کاروان سرای شاه عباسی..کبوترخانه..

وای عاشق این جور جاهام. میخوااااام

همدان . خیلی خوش گذشت بنظرتون الان هوا خوبه برای سفر به کیش؟

برای کیش فک کنم الان عالی باشه

2706