2733
2739
عنوان

خانمای مشهدی میشه بیاین

173 بازدید | 22 پست

میخام مانتو بارداری بخرم.کدوم بازارا داره!?اگه پاساژ باشه بهتره?اگه میدونید لطفا بهم بگین لباسام دیگه سایزم نیس😥😥😥😥😥😥

سلام ملیکم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مانتو بارداری مگ فرق میکنه؟ سایز بزرگ بخر اندازت میشه..پاساژ سلمان تو راهنمایی یه مغازه من دیدم لباس های بارداری داره ولی نمیدونم مانتو داره یا ن

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
2731
مانتو بارداری مگ فرق میکنه؟ سایز بزرگ بخر اندازت میشه..پاساژ سلمان تو راهنمایی یه مغازه من دیدم لباس ...

اره دیگه من فقط شکمم بزرگ شده سرشونه هام اینا ک بزرگ نشده

پاساژ سلمانو دیدم چیزی پیدا نکردم🙁

سلام ملیکم
اره دیگه من فقط شکمم بزرگ شده سرشونه هام اینا ک بزرگ نشده پاساژ سلمانو دیدم چیزی پیدا نکردم🙁

اره سلمان مانتو نداره تو خوده راهنمایی رفتی؟؟ اول راهنمایی سمت چپ مارسل و کناریش مانتوهاشون خوبن  

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
2738
نه راهنماییو نرفتم.اوکی فردا میرم حتما ممنون

کنار مارسل مانتوهای میکرو اف زده بود من چند شب پیش خریدم ۱۵۸ 

تا حالا نرفتم  ولی میرم پیداش میکنم

اول راهنمایی بابا سمت چپ 

اوکی تنکس😚😚😚

عزیزم بیخود وقتتو نزار

یا برو سر معلم 6 یه زیرزمینه فقط لباس بارداری داره.یه کوچولو بری داخل معلم 6 سمت چپت.

یکیم کیان 2طبقه های بالاش نمیدونم سومه یا چهارم

اینا فقط مخصوص لباس باردارین

عزیزم بیخود وقتتو نزار یا برو سر معلم 6 یه زیرزمینه فقط لباس بارداری داره.یه کوچولو بری داخل معلم 6 ...

وااای خیلی ممنون ک گفتی الان داشتم ب همین فکر میکردم ک کجا برم دقیقا اگه راهنمایی نداشت

اخه از بس سنگینم نمیتونم زیادم راه برم سختمه

سلام ملیکم
2706