2726

لطفا هرکی تجربه داره کمکم کنه نزدیک یه هفته هست قرص اورژانسی خوردم شیرم به شددت کم شده هر چی هم میخورن فایده نداره کسی تجربه ای در این مورد نداره چیکار کردین و کی شیرتون زیاد شد شیر من اولش خیلی خوب بود جوری که همیشه لباسم خیس میشد الان به زور میاد 

خدایا شکرت که بالاخره معحزتو بعد 4سال بهم نشون دادی ممنونتم بخاطر همه چی بالاخره نینی کوچولو اومد تو دلم .لطفا اگه مشیه برای سلامتی نینیم یه صلوات بفرستین ممنون

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من شیر میدم ولی اصلن شیر انچنانیندارم

من یه اشتباهی کردم اورژانسی خودم الان داغونم نینیم گشنه میمونه

خدایا شکرت که بالاخره معحزتو بعد 4سال بهم نشون دادی ممنونتم بخاطر همه چی بالاخره نینی کوچولو اومد تو دلم .لطفا اگه مشیه برای سلامتی نینیم یه صلوات بفرستین ممنون
2728

لطفا هرکی راهکاری بلده برای افرایش شیر کمکم کنه

من خورده بودم .قطره شیرافزا بگیر از داروخونه شیرتو زیاد میکنه 

واقعا چقدر طول میکشه تا برگرده به حالت اول

من یه اشتباهی کردم اورژانسی خودم الان داغونم نینیم گشنه میمونه

سلام عزیزم تو تایپکی که برا وصعیت دهانه رحم زده بودن دیدم نطر گذاشتی اصلا درست نیستاگه هستی میتونم چندتا سوال ازت بپرسم؟؟؟؟