2726
عنوان

بیاین راجب بچه و بچه دار شدن صحبت کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 299 بازدید | 36 پست

خیلی بچه داری سخته. خیلی روابط بین زن و شوهرو تحت تاثیر قرار میده

اصلا اینکه به کسایی که باهم مشکل دارن میگن بچه, زندگی رو بهتر میکنه چرته

ما زندگی عشقولی داشتیم. از وقتی بچه اوردیم تو بحران عاطفی هستیم

ب نظر من توی این اوضاع ، بچه دار شدن حماقته محضه  بچه تحصیلات و امکانات و پول و تفریح و رفاه م ...

خب ازین لحاظم نمیشه بگی بچه نیاری بهتره بلاخره هرکس در حد خرج حداقل یه بچرو میتونه بده دیگه

برای امسال بچه دار شدنم یه صلوات بفرستین لطفا یه بچه سالم و صالح و خوشگل ممنون😘          🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من از يه طرف به شدت مخالف بچه دار شدن توي ايران هستم ولي از طرف ديگه ميترسم تو پنجاه سالگي پشيمون بشم و منطق امروزمو يادم بره ،بچه نميخوام ولي جلوگيريه سفتو سختم ندارم اصلن بدجوري گنگو گيجم،از اينكه باردار باشم بدجوري ميترسم،ميترسم از اينده

.
من یکی نیسم بچه برام مهم نیس اما امان از خرف مردم که روانمو بهم ریختن اینقد ک حرفاشون منو اذیت کرده ...

آره جلو حرف مردمو که هیچوقت نمیشه گرفت

بقیرو که هر وقت گفتن باید بهشون بگی بچه نمیخوام تا دهنشونو ببندن 

برای امسال بچه دار شدنم یه صلوات بفرستین لطفا یه بچه سالم و صالح و خوشگل ممنون😘          🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹
2728

شاید بچه نداشتن هم خودش یه نعمت باشه کار خدا حساب کتاب نداره بعضی موقع ها نداشته ها خیلی راحتره از داشتنشون پس به خدا فقط توکل کنیم

خدایا امیدم رو تا امید نکن برای باردار شدنم صلوات بفرستید  

به نظر من تو ذات هر انسانیه که دلش میخواد پدر و مادرشدن رو تجربه کنه. یه چیز فطریه.

وگرنه عقلانیشو بخوای حساب کنی جز دردسر و سختی واقعا شیرینیه خیلی قابل قبولی نداره!

تا دیروز میگفتن هر کی ما رو دوست نداره جمع کنه از ایران برهحالا میگن هرکی حتی اگه ما رو دوست نداره بیاد رأی بدهعجیبتر اینکه میگن اونایی که ما رو دوست ندارن بیان به اونایی که ما رو دوست دارن رأی بدنامروز شرکت در انتخابات رو حاصل بصیرت تو میدانندو فردا اوضاع بد کشور را که خودشان ایجاد میکنند را حاصل انتخاب بد تو میدانند!!!!!   
آره جلو حرف مردمو که هیچوقت نمیشه گرفت بقیرو که هر وقت گفتن باید بهشون بگی بچه نمیخوام تا دهنش ...

من یبار ب یکی ک کفت چرا بچه نمیارید گفتم لازم نمیدونم ب کسی ج بدم چرا نمیارم همه جانشست گفت بچش نمیشه عقده ای شده هرجام میره روضه میگه رفتم روضه ب نیت تو اینقد وقیحن اطرافیان من

زندگی میگذرد
بچه عشق است و بس، ثمره ی عشق و زندگی هستن بچه ها و زندگی بدون وجود بچه اصلا معنا نداره، این نظر منه

آره خب واقعا عشقن

ولی خدا گفته شمارو از طریق مال و فرزندانتون امتحان میکنم

من خودمم ازوناییم که خیلی استرسیم که چرا بچه دار نمیشم و بعضی وقتام کفر گفتم ولی امروز به این نتیجه رسیدم شاید خدا داره امتحانمون میکنه چرا بخاطر بچه خدارو ناراحت کنم

خوب ادم الانشو نباید ببینه که دور و برش شلوغه. باید به بعدها هم فکر کنه که خدایی نکرده اگر دیگه اطرا ...

آره نمیگم بچه نیاریم تلاشمونم باید بکنیم براش ولی اگه بازم نشد چرا انقد افسرده بشیم ناشکر؟!؟ حتما حکمتی تو کاره

من یبار ب یکی ک کفت چرا بچه نمیارید گفتم لازم نمیدونم ب کسی ج بدم چرا نمیارم همه جانشست گفت بچش نمیش ...

خیلی جوابا زشت و.گستاخانه بوده 

از مردم طلب ک نداری 

حالا ی سوال پرسید!!!

اخه من هم از مال امتحان میشم هم از بچه😂😂😂😂

😂 تو دیگه خیلی پیش خدا عزیزی که داره از همه لحاظ امتحانت میکنه بعد میگه این اوکیه خیلی سر سخته کم نمیاره😁

آره خب واقعا عشقن ولی خدا گفته شمارو از طریق مال و فرزندانتون امتحان میکنم من خودمم ازوناییم که خی ...

نه عزیزم اصلا نباید استرس داشته باشی هر چی صلاحت باشه و ب موقع خودش برات پیش میاد فقط از خدا صلاحتو بخواه و هیچوقت با زور چیزی رو نخواه

💗💗💗
2706