2703
2553

اصلا چرا انقد دنبال بچه ایم و خودمونو به زمین‌و آسمون میزنیم که خدا بهمون بچه بده

بعدشم از خدا نا امید میشیم و کفر میگیم؟!؟؟

برای امسال بچه دار شدنم یه صلوات بفرستین لطفا یه بچه سالم و صالح و خوشگل ممنون😘          🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹

من عاشقشم و همییییشه منتظرش بودم ولی حالا ک ب اقدامم رسیدم میترسم و استرس دارم وفقط ب خدا میگم خرموقع ب صلاحمه بهم بده 

خـــــــــدا عاشقتم                                                                   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

من بچه دوس دارم اما دوس ندارم درد بکشم میترسمممم

میشه واسه مامان شدنم یه صلوات بفرستی؟🥹💜مادر شدن یعنی: دوتا قلب تو بدنت بتپه 😍 خدایا میشه به همین زودیا دوتا قلب تو بدنم بتپه💞

آخه طبیعت هر موجودیه بچه داشتن باعث آرامش میشه تو رویا ولی در حقیقت یه مسولیت و سختی پدر مادر برای بزرگ کردنشون گر چه خودمم ندارم

خدایا امیدم رو تا امید نکن برای باردار شدنم صلوات بفرستید  
2714
من خیلی بچه دوسدارم ولی از درد زایمان میترسم من کلن از بیمارستان و آمپولو این چیزا خیلی میترسم

من خودم الان یه سقط داشتم و مشکل انعقاد خون دارم اگه حامله بشم باید روزی دوتا آمپول بزنم کل ۹ ماهو ولی با این وجود بازم میخوام

برای امسال بچه دار شدنم یه صلوات بفرستین لطفا یه بچه سالم و صالح و خوشگل ممنون😘          🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹

خوب ادم الانشو نباید ببینه که دور و برش شلوغه. باید به بعدها هم فکر کنه که خدایی نکرده اگر دیگه اطرافیان نبودن باید یه دلخوشی داشته باشیم یه مونس یه همدم یه دختر یه پسر که زندگیمون قشنگتر و شیرینتر بشه

بَعضی اَز نَشدنهای زندگیــت رو بزار بِحساب اینکه اگر میشدن خیلی بَد میشد،پس به خُــــدا اِعتماد کُن
2706