1711
1707

اصلا چرا انقد دنبال بچه ایم و خودمونو به زمین‌و آسمون میزنیم که خدا بهمون بچه بده

بعدشم از خدا نا امید میشیم و کفر میگیم؟!؟؟

برای امسال بچه دار شدنم یه صلوات بفرستین لطفا یه بچه سالم و صالح و خوشگل ممنون😘          🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹

من عاشقشم و همییییشه منتظرش بودم ولی حالا ک ب اقدامم رسیدم میترسم و استرس دارم وفقط ب خدا میگم خرموقع ب صلاحمه بهم بده 

فقط 25 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خـــــــــدا عاشقتم                                                                   

مامانا در مسابقه نان کید با جایزه های هیجان انگیز شرکت کنین

1713

بچه عشق است و بس، ثمره ی عشق و زندگی هستن بچه ها و زندگی بدون وجود بچه اصلا معنا نداره، این نظر منه

خدایا خودت سه تا جوجه هامو باباشونو واسم نگه دار💕💕💕❤❤❤
من خیلی بچه دوسدارم ولی از درد زایمان میترسم من کلن از بیمارستان و آمپولو این چیزا خیلی میترسم

من خودم الان یه سقط داشتم و مشکل انعقاد خون دارم اگه حامله بشم باید روزی دوتا آمپول بزنم کل ۹ ماهو ولی با این وجود بازم میخوام

برای امسال بچه دار شدنم یه صلوات بفرستین لطفا یه بچه سالم و صالح و خوشگل ممنون😘          🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹

خوب ادم الانشو نباید ببینه که دور و برش شلوغه. باید به بعدها هم فکر کنه که خدایی نکرده اگر دیگه اطرافیان نبودن باید یه دلخوشی داشته باشیم یه مونس یه همدم یه دختر یه پسر که زندگیمون قشنگتر و شیرینتر بشه

بَعضی اَز نَشدنهای زندگیــت رو بزار بِحساب اینکه اگر میشدن خیلی بَد میشد،پس به خُــــدا اِعتماد کُن
1716

من در حال اقدام هستم .

چون پلی کیستیکم .

فقط 12 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همسرم رو خیلیییی زیاد دوسش دارم و عاشقشم .خدایا به خاطر تموم نعمتهایی که به من داده ای و خواهی داد سپاسگزارم .
8

خیلی بچه داری سخته. خیلی روابط بین زن و شوهرو تحت تاثیر قرار میده

اصلا اینکه به کسایی که باهم مشکل دارن میگن بچه, زندگی رو بهتر میکنه چرته

ما زندگی عشقولی داشتیم. از وقتی بچه اوردیم تو بحران عاطفی هستیم

ب نظر من توی این اوضاع ، بچه دار شدن حماقته محضه  بچه تحصیلات و امکانات و پول و تفریح و رفاه م ...

خب ازین لحاظم نمیشه بگی بچه نیاری بهتره بلاخره هرکس در حد خرج حداقل یه بچرو میتونه بده دیگه

من از يه طرف به شدت مخالف بچه دار شدن توي ايران هستم ولي از طرف ديگه ميترسم تو پنجاه سالگي پشيمون بشم و منطق امروزمو يادم بره ،بچه نميخوام ولي جلوگيريه سفتو سختم ندارم اصلن بدجوري گنگو گيجم،از اينكه باردار باشم بدجوري ميترسم،ميترسم از اينده

کاربر جدید نیستم دوستان به پسورد و ایمیلم دسترسی نداشتم یه اکانت جدید ساختم
من یکی نیسم بچه برام مهم نیس اما امان از خرف مردم که روانمو بهم ریختن اینقد ک حرفاشون منو اذیت کرده ...

آره جلو حرف مردمو که هیچوقت نمیشه گرفت

بقیرو که هر وقت گفتن باید بهشون بگی بچه نمیخوام تا دهنشونو ببندن 

1712