2726

اگه امیدت به خدا باشه اره😍

به زودی 😍😍حتما حتما در این مکان تیکر بارداری واقعی نصب میگردد😁😍😍😍😍😍😍😍 اهای شمایی که داری این امضا رو میخونی انشاالله به زودی بی بی چکت مثبت بشه😁 حتی شما دوست عزیز مجرد🤦‍♀️😊 البته اول ازدواج (یه صلوات  مهمونم کن مرسی)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
تغذیه رو تغییر دادم. بیشتر غذاهای گرمی.. فنجیوش هر روز صبح با شیر میخوره. خرنوب هم هر شب با عسل. مصر ...

فنجویش از کجا گرفتی؟خرنوب چطور مصرف میکنه؟

لطفا برای مادر شدنم دعا کنید 
من شوهرم مورفولوژی صفر داشت تو سه ماه شد دو... هنوزم دارم تلاش میکنم

پس چرا میگن مورفولوژی صفر درمان نداره؟ فقط میخوان منو نابود کنن این دکترا

درمان داره... ببین فنجیوش عطاری داره. سرچ کنی اینترنتی هم داره. خرنوب هم هر شب تو قوری چند تاش رو دم میکنم با عسل میدم میخوره. ولی فنجیوش شکل اسپرم رو بهبود میده. خرنوب بیشتر تعداد بالا میبره

مورفولوژی مشکل بزرگی نیست با دارو حل می شه تغذیه هم اثر داره من سرچ کردم غذاهای مناسبب رای تقویت اسپرم این مطلب اومد امیدوارم به دردت بخوره

https://raadinahealth.com/1398/08/21/راهکارهای-ساده-اما-موثر-برای-تقویت-اسپ/

درمان داره... ببین فنجیوش عطاری داره. سرچ کنی اینترنتی هم داره. خرنوب هم هر شب تو قوری چند تاش رو دم ...

حتما میگیرم استفاده میکنم ممنون که جواب دادین .شما بعد چند ماه استفاده از صفر به دو رسید؟

درمان داره... ببین فنجیوش عطاری داره. سرچ کنی اینترنتی هم داره. خرنوب هم هر شب تو قوری چند تاش رو دم ...

براش خرنوب خریدم روزی یبار بهش خرنوب  میدی؟چند دقیقه میذاری دم بکشه؟

حتما میگیرم استفاده میکنم ممنون که جواب دادین .شما بعد چند ماه استفاده از صفر به دو رسید؟

ببین تغییرات اسپرم سه ماه طول میکشه. پس باید صبر کنی. خرنوب هم یه رب میزارم بعدش خاموش میکنم میزارم خنک بشه. بعد با عسل میدم میخوره. 

عزیزم فنجویش خریدم چطور بدم شوهرم بخوره؟

2706