2737
2734
عنوان

فلافل 😋

503 بازدید | 41 پست

بچه ها طرز تهیه ی فلافل خونگی رو میگید ؟ مرسی 😍😘

تو۱۶ هفته بارداری دخترمو ب علت ناهنجاری ازدست دادم . میشه بره اینکه بارداری بعدیم سالم باشه صلوات بفرستین... روحیم داغونه ❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نخود رو دوروز خیس کن

چند بار ابشو خالی کن دوباره بذار

بعد چرخش کن 

پیازو سیر رنده کن توش

جعفری هم بزن 

بسته ببندی کن بذار فریزر

وقتی خواستی استفاده کنی ادویه مخصوص فلافل،نمک،زردچوبه

بزن سرخ کن

آرامش خودتون رو فدای بی شعوری دیگران نکنید😊
2728

من نخود رو یه روز خیس میکنم بعد با یه پاز چرخش میکنم بهش یه تخم مرغ ادویه فلافل فلفل نمک و پاپریک میزنم و دو تا حبه سیر توش رنده میکنم

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲

نخوداندازه تعدادخیس کن یکی دوروزبعدسه بارچرخ کن باپیازوسیر..جعفری روساطوری کن قاطی کن نمک ام بریز..

روزی میرسدمردکوچک من🧒بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍😘
نخودکوبیده باسیروپیاز.وادویه جات.اردسوخاری وجوشه شیرین.همه رو قاتی کن بعدتوروغن زیادسرخ کن

جوش شیرین چرا؟ 

تو۱۶ هفته بارداری دخترمو ب علت ناهنجاری ازدست دادم . میشه بره اینکه بارداری بعدیم سالم باشه صلوات بفرستین... روحیم داغونه ❤
2738
نخود رو دوروز خیس کن چند بار ابشو خالی کن دوباره بذار بعد چرخش کن  پیازو سیر رنده کن توش جع ...

مرسی عزیزم میگن زیره ام خوبه 

امتحان کردی تاحالا؟ 

یکم نخود و هرچی دم دستته بنداز تو چرخ گوشت بعد سرخ کن

خخخخ مرسی 

نخود به اندازه یه بشقاب غذا خوری 

پودر ادویه کاری ۱ قاشق غذاخوری سر خالی 

پودر تخم گشنیز ۱ قاشق چایخوری

فلفل دلمه یک عدد 

پیاز یک عدد بزرگ یه کوچولو ابشو بگیر 

سیر ۴ عدد بزرگ رنده شده

و نمک فلفل  زردچوبه ( نمک : یکک قاشق چایخوری کاملا سرخالی) 

همه مواد رو بزن مولینکس و باهم مخلوط کن و قالب بزن تو روغن سرخ کن 

روغن باید اندازه ای باشه که وقتی فلافل ریختی دورتا دورشو بپوشونه تا بغلاشم سرخ شه 

زندگی را به کوک خود برقصان 🌸🤍
من نخود رو یه روز خیس میکنم بعد با یه پاز چرخش میکنم بهش یه تخم مرغ ادویه فلافل فلفل نمک و پاپریک می ...

تخم مرغ خام؟ بره چی میزنید؟ 

مرسی عزیزم میگن زیره ام خوبه   امتحان کردی تاحالا؟

ن خوب نمیشه من زیره دوس ندارم

حکایت ایناست میگن تخم مرغ و گوجه بزنید توفلافل😑

پیازچه خوشمزش میکنه تست کن ی کم اگه دوس داشتی بعدا بزن

آرامش خودتون رو فدای بی شعوری دیگران نکنید😊
2706