2726

به نظرتون درسته طلا بدم که شوهرم برا پروژه ای که برداشته خرید کنه؟ 

بعد سودش و بهم بده 

الان چار تومن طلا میفروشم دو سه ماه دیگه دو تومن میزاره روش پس میده 

الان واقعا این پول و نیاز داره 

چون پس اندازمون و سپرده کرده به نام من 

از طلا فروختن اصلا خاطره خوبی ندارم 

همیشه حسرت همراهش بوده 

صد گرم طلا فروختم بعد چند سال کم کم خریدم به زور رسید به پنجاه گرم 

میترسم بفروشم بعد طلا دوبل شه 

با توکل به خدا زندگیم ومیسازم.

سر حرفش میمونه؟

اگه لباس بچه گانه👶👼 با کیفیت و قیمت مناسب 💃💃میخواین حتما حتما به آدرس اینستای  .Instagram.com/baby_clothes___baby سربزنین.کسایی ام که اینستا ندارن کانال تلگراممو سربزننbaby_clothes_baby 😊😊😊😍😍جنسام عالی ان قیمتام عالی تر.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وا بده چه اشکالی داره کار شوهرت هم راه میفته اینطوری ببینه نیاز داره کمکش میکنی بیشتر برات طلا میخره

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
2728

اره عزیزم بده 

همیشه بهم کمک کنید 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 

از نظر من اشکالی نداره منم همه طلاهامو سر خرید خونه فروختم اصلا پشیمان نیستم

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت

4 میلیون تومن؟؟؟ مبلغ زیادی نیست زود میتونه جبران کنه اگه کارشو راه میندازه آره کمکش کن انشاءالله که کارش پررونق بشه

هرچند فروختن طلا واقعا واسه خانوما سخته. انشاءالله هرکی میفروشه براش خیر باشه

خدایا ازت معجزه میخوام.من به دستان خدا خیره شدم؛ خدا معجزه کرد.                                                     خدایا بازم ازت معجزه میخوام، من به دستان خدا خیره شدم؛ خدا معجزه....... 🙏
2706