2726
عنوان

ژنتیک

71 بازدید | 10 پست

سلام دوستان

من س بار ای وی اف منفی داشتم دکتر گف ازمایش ژنتیک بدم شایدخدانکرده چیزی باشه

اگ زبونم لال مشکلی باشه میشه کاریش کرد یا ن

خلق میداند که در بهداری قرب حسین(ع) دردهارا بیشتر #عباس(ع) درمان میکند...❤ ساقی بی دست..دستم رابگیر...
اره‌میشه ولی فکر‌نکنم مشکل ژنتیکی باشه خیلی ها تا هفت بار هم تی وی اف کردن نگرفته مشکل ژنتیکی هم ندا ...

اخه از نظرتخمک و اسپرمم مشکلی نداریما ولی نمیدونم چرانمیشه

خداکنه همینطور ک میگی باشه

پس درمان میشه اگ خدانکرده زبونم لال چیزی باشه

خلق میداند که در بهداری قرب حسین(ع) دردهارا بیشتر #عباس(ع) درمان میکند...❤ ساقی بی دست..دستم رابگیر...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام توکلت به خدا عزیز اینقد معجزه دیدم ان شا الله طبیعی باردار میشی اگه ناراحت نمیشی میتونم بپرسم م ...

اسپرم ضعیف ک با س بار ای وی افم باردار نشدم😪😪

اخه از نظرتخمک و اسپرمم مشکلی نداریما ولی نمیدونم چرانمیشه خداکنه همینطور ک میگی باشه پس درمان میش ...

برسی های دیگه رو انجام دادید مثل واریکوسل یا برای خودت عکس رنگی سونو تخمکذاری  سونو واژینال برای برسی رحم و تخمدان ازمایش ذخایر تخمدان و ازمایشات هورمونی

عزیزم ناراحت نباش ان شاالله خدا دوقلو میده بهت وقت سر خاروندن نداشته باشی بیای اینجا همه این روزا یا ...

ارع انشالله خداجواب همه منتظرارو بده

برسی های دیگه رو انجام دادید مثل واریکوسل یا برای خودت عکس رنگی سونو تخمکذاری  سونو واژینال برا ...

ن فقط سونو واژینال شدم گفتن مشکلی نیس ازمایش هرمونیم دادم