عنوان

یه سوال

193 بازدید | 15 پست

اگه شما برا کسی کاری کنید یه چیزی که از خدا میخواست براش پیش بیاد که شما دارید بعد همون ادم شانسش بزنه از شما موقیعت بهتری بدست بیاره که شما باعثش هستی براتون شاخ شه وپز بده چیکار میکنید؟محلش نمیدیدیا تیکت تون و میندازید چی میگید؟؟؟

لطفا نگید خودت فهمیدی چی گفتی!!از این بهتر نمیتونم بگم...

یه صلوات میفرسیدبختم بازشه؟💔💝

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نه ناراحت میشم،نه بی محلی میکنم و نه تیکه میندازم.این رفتارای بچگانه و حسادت چیه؟

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

به جون خودم به این اعتقاد دارم خدا باعثش ما وسیله ولی از این که خودم وسیله براورده شدن یه دونه ارزوش شدم  و خیلی تلاش وکمک کردم حالا شانسش زد بهتر از من براش رخ داد به خودم پز میده و بالامیگره خودشو  جلو بقیه 

یه صلوات میفرسیدبختم بازشه؟💔💝
به جون خودم به این اعتقاد دارم خدا باعثش ما وسیله ولی از این که خودم وسیله براورده شدن یه دونه ارزوش ...

عزیزم شما بخاطر خدا کار کردی بعدشم از کجا معلوم چندصباح بعد شانس شما هم بهتر نشه سعی کن بی تفاوت باشی و سرت به کار و خودت مشغول باشه اون ادم هر کیه گذشته اشو فراموش کرده همیشه شرایط ثابت نمی مونه

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
 اخه دلم میشکنه اکه نه که نظرش مهم نی رفتارش اصلا

اره خب طبیعیه آدم ناراحت میشه ولی این چیزا اتفاق میفته 

چه خوبه که اینقدر  خوب بودی و واسطه شدی و کمکش کردی که خدا هم بهش کمک کرده ،خدایی هم هست میبینه 

به فکر خودت باش آدم به حرف و رفتارای بقیه زیاد اهمیت بده زندگیش نابوده گلم 

من زمانی ک ارشد میخوندم تو خابگا با دختری اشنا شدم ک مقاله نوشتن بلد نبود ولی من ۱۲ تا مقاله داشتم..خلاصه کارو نوشتن مقاله را یادش دادم هر روز دم اتاق من پلاس بود.الان اون شده خانم دکتر با ۵۰ تا مقاله و ۱۰ تا کتابم..منم همون ادممم...برام کلاس میذاشت حذفیدمش

میشه برای مامان شدنم صلوات بفرستین  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2706