2726
عنوان

اونایی که بچه تون سقط شده بیایید تاپیکمو بخونید آروم شید عزیزای دل

| مشاهده متن کامل بحث + 1262 بازدید | 60 پست
بله میدونم که خیلی ها در حسرت هستن . همیشه از خدا میخوام که دامن همه زنان سبز کنه .  اما واقعا ...

خدا ارحم الراحمینه. 

گل پسرم دوستت دارم و هیچوقت از یادم نمیبرمت...بدجور دلتنگ تکوناتم خوشگلم...😔هعععععععععععععععی 
واقعیتش منم همین 5 مهر پسرمو توی 22 هفته سقط کردم. بدون هیچ علتی. یهو دهانه رحمم باز شد و سقط شد. تا ...

خیلی متاسفم عزیزم 

درد واقعا بزرگیه کاملادرکتون میکنم هرچند اون بچه رو هیچوقتفراموش نمیکنی اما خودتو اماده کن و بلطف خدا ایشالا مجدد باردار میشی و اون غم رو راحت تر خواهی پذیرفت

حس خیلی خوبیه که تا می خوام یه کار بد انجام بدم یادم میفته که خدا داره منو می بینه، واسه همین تا الان چندتایی از اخلاقای خیلی بدمو کنار گذاشتم، این یعنی خدا تنهام نذاشته🥺🤲🤍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

استارتر عزیز شما سراغ طب اسلامی نرفتین جایگزین سرکلاژ؟؟؟؟ هیچ اطلاعی دارین کسی که رفته باشه طب اسلام ...

نه چیزی نشنیدم در این مورد اما اینم بگم دکتری که این سری تحت نظرش بودم آدم بشدت مذهبی هست و اهل این حرفا حتی بمن ریحانه بهشتی رو معرفی کرد و بمحض اینکه اجازه اقدام داد گفت که احتمال نود درصد سرکلاژ باید بشم که شدم هم 

اینم بگم که سرکلاژ عمل فوق العاده راحتیه

حس خیلی خوبیه که تا می خوام یه کار بد انجام بدم یادم میفته که خدا داره منو می بینه، واسه همین تا الان چندتایی از اخلاقای خیلی بدمو کنار گذاشتم، این یعنی خدا تنهام نذاشته🥺🤲🤍
اشکم در اومد ‌ منم تو دوراهی همین دو روز پیش تو ۵ هفتگی سقط کردم . ولی از لحاظ روحی خیلی داغون . هیچ ...

خیلی تصمیم سختی گرفتید 

امیدوارم خدا همه مونو ببخشه 

فرزند چه پنج هفته چه جوون رشید اولاد آدمه و از دست دادنش واقعا دردناکه

امیدوارم بزودی حال دلتون خوب شه

2728
خیلی متاسفم عزیزم  درد واقعا بزرگیه کاملادرکتون میکنم هرچند اون بچه رو هیچوقتفراموش نمیکنی اما ...

هرروز دارم بهش فکر میکنم.... بچه اولم بود.... خیلی دوسش داشتم... هیچوقت فراموشش نمیکنم. اصلا نمیدونم کی اقدام کنم. میترسم. دکترم گفته دی ماه اقدام کن. ولی میترسم. 

گل پسرم دوستت دارم و هیچوقت از یادم نمیبرمت...بدجور دلتنگ تکوناتم خوشگلم...😔هعععععععععععععععی 
نه چیزی نشنیدم در این مورد اما اینم بگم دکتری که این سری تحت نظرش بودم آدم بشدت مذهبی هست و اهل این ...

دکترتون کدوم بیمارستان بود؟؟؟ 

من زیرنظر دکترم توی صارم بودم و نتونستن کاری کنن و یا حتی قبلش پیش بینی کنن. 

هرروز دارم بهش فکر میکنم.... بچه اولم بود.... خیلی دوسش داشتم... هیچوقت فراموشش نمیکنم. اصلا نمیدونم ...

میدونم چی میگی من بچه دومم بود ولی داغون شدم از اون بدتر هم بیقراریا پسر بزرگم برا داداشش داغ‌نم میکرد 

درمورد اقدام بنظر من شش ماه صبر کن بدنت آماده شه چون سرکلاژ مراقبت میخاد این بار باید استراحتت بیشتر باشه یجوری برنامه ریزی کن بارداریت افسرده نشی یا هی بفکر اون قبلی بیفتی و داغون شی

یه چیز هم بگم بمحخض بارداری مجدد دلت آروم آروم میشه😍

دکترتون کدوم بیمارستان بود؟؟؟  من زیرنظر دکترم توی صارم بودم و نتونستن کاری کنن و یا حتی قبلش ...

من میلاد میرفتم که هیچکار برام نکردن

این سری رفتم بیمارستان یاس البته فقط برا سرکلاژ و دوبارم که بستری شدم دکتر اصلیم فیاض بخش کار میکنه رئیس زایشگاه اونجاس منتها از هفته ۳۴ بهم گف دیگه مطب نیا و برو همون بیمارستان چون احتمال زیاد بچت زود دنیا بیاد ان آی سیو داشته بالشن که همونطورم شد و پسرم یازده روز بستری شد

میدونم چی میگی من بچه دومم بود ولی داغون شدم از اون بدتر هم بیقراریا پسر بزرگم برا داداشش داغ‌نم میک ...

اخه میدونی چیه. من واسه بارداری اولم یه سال توی اقدام بودم. الانم میترسم دیر اقدام بکنم خیلی طول بکشه. اخه همه بهم میگن زود اقدام کنی بدنت آماده است زودتر باردار میشی. ولی چندین ماه بگذره دیرتر باردار میشی. نمیدونم درسته یا نه. شما هم شنیدید؟؟؟ 

واقعا بازم حس اون ذوق و شوقی که توی بارداری اول داشتم و توی دومی هم دارم؟؟؟؟؟  حس میکنم ذوق و شوقم هم باهاش رفته 

من میلاد میرفتم که هیچکار برام نکردن این سری رفتم بیمارستان یاس البته فقط برا سرکلاژ و دوبارم که بس ...

ادرس مطب یا بیمارستان دکترتونو میدید؟؟  اسمشم بگید. ممنون میشم. 

من از سرکلاژ میترسم چون دکترم بهم گفته عوارض سرکلاژ زیاده و 50% درصده و اینجوری منو ناامید کرده و ترسونده. پیشنهادت چیه واسم دوستم؟ 

اخه میدونی چیه. من واسه بارداری اولم یه سال توی اقدام بودم. الانم میترسم دیر اقدام بکنم خیلی طول بکش ...

ربطی نداره عزیزم سقط خیلیییی انرژی ادمو تحلیل میبره بذار شیش تا سیکل بگذرونی تا رحمت یه کم جون بگیره وقتی مجدد باردار شدی ایشالا اونوقت میفهمی که منظورم از تحلیل رفتن انرژی چیه

درمورد شوق و ذوق هم بهت بگم آره همونقدر شایدم بیشتر داشته باشی ولی یه مساله ای که خود منو اذیت کرد این بود که هرلحظه حس میکردم اینم از دست میدم و تمام نه ماه بارداریم با استرس گذشت استرس که میگم به لفظ راحته یهو میدیدی با تپش قلب از خواب منیپریدم مدام نفسم میگرفت و... 

هزارتا فکر و خیال میومد تو سرم همش حخس میکردم هرلحظه من یه عزیزی رو از دست میدم 

راستشهنوزم اون کابوسا باهامه الانشم پسر بزرگم سرما خورده و میگف قلبم درد میکنه من مردمو زنده شدم تا بردمش دکتر چک کرد و گف معدشه نه قلبش

ولی شما سعی کن مثل من نباشی با تمام وجودت بسپر بخدا من باید اون روزها به معنی واقعی توکل میرسیدمو و میدونستم باید دل به حکمت خدا بدم تا انقد استرس نکشم 

وقتی زایمان کردم خواهرام و مامانم از شهر دورتررررر زنگ زده بودن و فقطططط گریه میکردن آبجیم میگف ما کل نه ماه رو با تو استرس کشیدیم امشب یه خواب راحت بکنیم خخخخ

یعنی میخام بگم تموم زندگی ما تحت تاثیر قرار گرفته بود

ربطی نداره عزیزم سقط خیلیییی انرژی ادمو تحلیل میبره بذار شیش تا سیکل بگذرونی تا رحمت یه کم جون بگیره ...

اوووووف چقدر سخته خدا. همین استرسا سخته. همین که تجربه سقط فکرای منفی بیاره توی ذهن آدم. ولی حرفتون درسته فقط توکل آرامش میده. چون اگه خودش بخواد توی سختترین شرایط هم نگهش میداره. 

شما استراحت مطلق بودین یا نسبی؟  چجوری گذروندین؟  چون شوهرمنم صبح میره شب میاد. 

ادرس مطب یا بیمارستان دکترتونو میدید؟؟  اسمشم بگید. ممنون میشم.  من از سرکلاژ میترسم چ ...

دکتر من فقط شهرقدس مطب داره و البته تو فیاض بخش هم هست اما روزاشو نمیدونم یه کم سن بالا و غر و غرو هست خخخ ولی بشدت منو دل گرم میکرد که به خدا اعتماد کن و ... واقعا روحیه گرفتم من

اسمش فهیمه تاجیک هست

اتفاقا منم چون دلیل اصلی سقطم مشخص نبود و یه بچه بدون سرکلاژ داشتم بهم گفتن پنجاه پنجاهه ولی خب منم انتخاب کردم که سرکلاژ کنم چون تنها راه درست ممکن میومد بنظرم

بله سرکلاژ عوارض داره که ایجاد عفونت میکنه باید مراقبت کنی من عفونتم کردم اتفاقا ولی دارو میگرفتمو با هر جون کندنی بود رسوندم با ماه آخر امنا دخترخالمم بعد دوتا زایمان زودرس سرکلاژ شد و هعیچ مشکلی نداشت و اتفاقا پسر عجول من همون تاریخ زایمان اون دنیا اومد خخخ

دکتر من فقط شهرقدس مطب داره و البته تو فیاض بخش هم هست اما روزاشو نمیدونم یه کم سن بالا و غر و غرو ه ...

بازم خداروشکر نتیجه خوبی دیدید الحمدالله. خداکنه منم این دفعه خیالم راحت بشه و رنگ خوشی رو ببینم. 

اوووووف چقدر سخته خدا. همین استرسا سخته. همین که تجربه سقط فکرای منفی بیاره توی ذهن آدم. ولی حرفتون ...

من فقط برا نماز دسشویی اونم فرنگی و غذا و ماهی یبار مطب پا میشدم

فقط این کاناپه شاهده من چی کشیدم خخخ

ولی خب خیلیا سرکلاژم میشنو مشکلات من براشون پیش نمیاد 

روحیه روحیه روحیه خیلیییی مهمه بعد سقط که من نداشتم

تاپیکام هست بخون اگر خواستی

کتاب خوندم فیلم موسیقی بافتنی ...

من کار شوهرم یجوریه بعضی روزا خونس خوب بود چون پسر بزرگم دیگه کلا با اون بود

شما بچه نداری راحت تری لازم نیس هی مراقب کسی دیگه هم باشی راحت دراز بکش و خودتو سرگرم کن

2706