1600
1609
عنوان

بتا در بارداری

56 بازدید | 9 پست

تو اقدامم من ازمایش بتا دادم عددش ۵ بود. میدونم زیر ۱۰ منفی هست. ولی دو ماه پیش که داده بودم عددش ۲ بود.

. و با اینکه بتای من منفی بوده چرا نسبت به دوماه پیش بالاتر رفته 

❤برای سلامتی توراهیم دعاکنین برام❤

برا اینکه بدن خودش یه مقدار کمی از اچ سی جی رو تو خون ترشح میکنه. ۲ با ۹ فرقی نداره

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شیخی به زن فاحشه گفتا مستی                             هر لحظه به دام دگری پابستی                               گفتا شیخا هر آنچه گویی هستم                                    اما تو چنان که مینمایی هستی
برا اینکه بدن خودش یه مقدار کمی از اچ سی جی رو تو خون ترشح میکنه. ۲ با ۹ فرقی نداره

پس امیدوار کننده نیستش؟ من فک کردم یکم بالا رفته شاید بدنم داره اماده میشه واسه بارداری 

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

پس امیدوار کننده نیستش؟ من فک کردم یکم بالا رفته شاید بدنم داره اماده میشه واسه بارداری 

نه اصلا نشون این چیزا نیست. البته شاید باردار باشی و زود رفتی آز دادی ولی اگه باردار نباشی هم وضعیتت کاملا عادیه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شیخی به زن فاحشه گفتا مستی                             هر لحظه به دام دگری پابستی                               گفتا شیخا هر آنچه گویی هستم                                    اما تو چنان که مینمایی هستی
1522
نه اصلا نشون این چیزا نیست. البته شاید باردار باشی و زود رفتی آز دادی ولی اگه باردار نباشی هم وضعیتت ...

تو روز دوم تخمک گذاری رفتم ازمایش دادم. آخه دستشویی خیلی میرم. گفتن ک شاید دلیل زیاد رفتنت بارداری باشه

تو روز دوم تخمک گذاری رفتم ازمایش دادم. آخه دستشویی خیلی میرم. گفتن ک شاید دلیل زیاد رفتنت بارداری ب ...

آخه تو روز دوم رفتی آز دادی!!! حداقل بذار ۱۰ روز از تخمک گذاریت بگذره عزیزم!

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باشه عزیزم. پس صبرمیکنم ممنون

ان شاء الله که بارداری😍😍😍😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
8