2726
انشالله ممنون عزیزم دعاکن برامنم تنظیم بشه

عزيزم منم پسرم شبا خيلي بي قرار بود روزا ميخوابيد شبا جنگ بود اصلا نميخوابيد ولي يبار شب ساعت ده بردمش حموم كلي تو اب بازي كرد اومديم گرفت خوابيد دو بارم برا شير شب بيدار شد فرداش از هشت صب بيدار شد و بازي كرد تا ده چون تايم خوابش بهم خورده بود بي قرار بود يازده بزور خوابيد دوباره تا هشت شب فقط برا شير و اروغ و پوشك بيدار بود بقيه خواب هشت قشنگ پوشكشو باز ميكنم شورت تنش ميكنم بدنشو با روغن زيتون ماساژ ميدم با جغجغه مشغولش ميكنم بازي ميكنم شعر ميخونم با صداي متفاوت تا ده يازده يازده شير و پوشك ميخوابه تا هفت صب

اين روندو چند روز با اجبار بيدار نگهش داشتم انجام دادم اصلا نذاشتم نه به بعد بخوابه  الان عادت كرده به اين مدل ساعت يازده ميندازم ننو تادوارده خوابش ميبره الانم دو ماه و دو روزشه 

حتي ديروز واكسن زدن براش بازم شب رو مدل قبلي خوابيد فقط روز رو بيقرار بود و گريه كرد 

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  
اتفاقا این کاروکردم نخوابیدبرعکس توسروصدانمیخوابه.خداکنه تا۳ماهگی تنظیم بشه آدم خسته میشه

يعني با صداي سشوار و ماشين و جارو خوابش نميبره؟؟من يكم اذيت كنه نخوابه فوري جارو روشن كنم درجا ميخوابه يعني از اول تو سروصدا انداختمش سعي كن عوض كني مدلشو در طول روز براش يه اهنگ خاص باز كن تا بهش عادت كنه شبم همونو بذار تا اروم بشه

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی ممنونم.ولی چند روزی میشه بالا میاره قبلا بالا نمیاورد

شیرت سرد شده عزیزم. چند روز بهش شیر نده گرمی زیاد بخور شیرت گرم بشه

پاسخ به پرسش چهارم: بله با یک آزمایش ساده، پیش از خوراندن شیر، می‌توانید بفهمید شیرتان گرم است یا سرد؛ مادر یک قطره شیر را روی ناخن خود، بچکاند. شیر، یکی از این دو حالت را خواهد گرفت یا شل و وارفته روی ناخن پخش می‌شود که یعنی شیر "سرد" است یا مانند یک دانه مروارید به‌هم‌پیوسته، روی ناخن می‌ماند یعنی شیر "گرم" است.

پاسخ به پرسش پنجم: بله مادر می‌تواند شیر خود را با رژیم غذایی مناسب گرم کند؛ برای درمان، مادر روزانه یک لیوان عرق رازیانه با عسل میل کند؛ این شربت، شیرافزا نیز هست همچنین خرما، بادام، عسل، مویز و کشمش، انگور و کنجد، ارده، عسل، زیتون، روغن زیتون، روغن حیوانی، به، سیب، گلابی، انار شیرین، دستنبو و از میان غذاها، آبگوشت، فسنجان، فسنجان بادام، حلیم، انواع آش و اغلب ادویه‌جات، شیر را گرم می‌کنند البته ادویه زیاد مصرف نکنند زیرا شیر را گرم و خشک می‌کند و از رطوبت و لطافت آن کم می‌کند.

البته برای درمان سردی شدید دستگاه گوارش کودک می‌توان هر 12 ساعت، یک قاشق چایخوری شیره انگور به کودک بخورانند.

2728
من پسرم از چهلم كوليكش شروع شد سر يه ساعت مشخص شبا گريه ميكرد و اصلا اروم نميشد قطره پدي لاكترعالي ب ...

آفرین که ندادی. مشکل رفلاکس بچه ها از سردی معدشونه. سردی معده هم بخاطر سردی شیر پیش میاد. شیر خودتو گرم کن درست میشه انشالله. گرمیجات بخور. البته گرم و تر بیشتر. چون شیر باید لطیف باشه

فسنجان عسل ارده شیره انار شیرین سیب به گلابی دستنبو اینا خوبن برای برگردوندن گرمی به شیر مادر

آفرین که ندادی. مشکل رفلاکس بچه ها از سردی معدشونه. سردی معده هم بخاطر سردی شیر پیش میاد. شیر خودتو ...

من شبر خشک میدم دخترم..اب جوشیده سرد شده استفاده میکنم براش واس شیر..از اولش با اب سرد براش شبر خشکش رو درست کردم ایرادی نداره؟؟میخوره عادت کرده‌.چون سختمه اب رو گرم نگه دارم دیگه سرد میشه.منم نمیتونم هر سری اب گرم کنم 

من چطور بدون تو این همه تحمل کردم...خیلی عاشقتم  
منم اد کنید erp305

گلم میزنم نمیشه بیارمت،میزنه عضو گروه ها وکانال های زیادی هستی باید پاک کنی چندتا

لطفابرای سلامتی پسرم👶🏻وبهترشدن زندگیم😞۵تا صلوات مهمونم کنید🌷فرستادین بگید منم براتون بفرستم😊.خداجونم پسرم و روز ولادت امام حسن عسکری(ع)بهم هدیه داد😍❤️اگه کاربر مرد هستی لطفا حتی لایک هم نکن ممنون از شما که به خواسته ام احترام میذارین...دلیل این خواسته ام اینه...همونطوری که دوست ندارم همسرم تو فضای مجازی با خانومها چت کنه....خودمم اینکارو انجام نمیدم چون میدونم توی یه رابطه طرفین باید هر دو پایبند به بایدها و نبایدهای زندگیشون باشن.... 
عزيزم منم پسرم شبا خيلي بي قرار بود روزا ميخوابيد شبا جنگ بود اصلا نميخوابيد ولي يبار شب ساعت ده برد ...

آهان ممنون حالاامتحان میکنم ولی قبلابیدارنگهش داشتم حمام بردم بازم اون تایم بیداربوده

آفرین که ندادی. مشکل رفلاکس بچه ها از سردی معدشونه. سردی معده هم بخاطر سردی شیر پیش میاد. شیر خودتو ...

اره عزيزم كلا سرديجات رو از رژيمم حذف كردم

2706