2737
2734
پاشو برو حموم هی بالا پایین بپر😒 برو خونه مادرشوهر تمیززززز کن براش،🤪🤪🤪  ای دختررررررر لو ...

دوساعت پیش حموم بودم

مادرشوهرم میدونه دردم گرفته یه زنگ نزده ببینه تو چه حالم😑 یعنی از خداشه من برم برنگردم

تو مگه وقت زایمانت نیست ؟ وزن منم زیاد بالا میره بهداشت هم هی گیرای الکی میده برا همه چی یعنی هربار ...

نمیدونم برای 22تاریخه انومالیمه 25 تاریخ پریودی وزایمانم..ولی گفت بیمارستان اگه علائمی نداشتی نیای الکی بیمارستان تا 41 صب کن. .نمیخوام به اون موقع برسه چیکارکنم 😣😔😔

میشه برای آرامش گرفتن زندگیم و بچهام و شوهرم حل مشکلاتم یه صلوات بفرستین😘😘😘😘😊😊😊‌ خدااا به خودت واگذار کردم همه چیرو خودت مراقبت کن وحتی .....💔💔💔💔دلم خیلی شکسته قسمت میدم دست خالی منو برنگردون از در خونت نا امیدم نکن هر دقیقه وهرثانیه بفکرتم خدااا خودت مراقبم باش😞💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوساعت پیش حموم بودم مادرشوهرم میدونه دردم گرفته یه زنگ نزده ببینه تو چه حالم😑 یعنی از خداشه من بر ...

الان واقعا به اون فکر کردی؟ 

مهمتر از اون نبوود؟😁😁😁😁

بیخود از خداشه😠

نمیدونم برای 22تاریخه انومالیمه 25 تاریخ پریودی وزایمانم..ولی گفت بیمارستان اگه علائمی نداشتی نیای ا ...

من دیروز یه قاشق زعفران خوردم🙊🙊😳

فکر کنم اون منو در به در کرد😂

2731
چند هفته ای؟ چقد اضاف کردی؟ این بهداشت بیشعور چرت و پرت  زیاد میگه.

25تیر 40 هفتم تمومه.از اون هفته پیش ک یکشنبه رفتم 65کیلو 500 امروز ک رفتم 67 کیلو 100. ..100 شو برای لباسم کم کرد😐

میشه برای آرامش گرفتن زندگیم و بچهام و شوهرم حل مشکلاتم یه صلوات بفرستین😘😘😘😘😊😊😊‌ خدااا به خودت واگذار کردم همه چیرو خودت مراقبت کن وحتی .....💔💔💔💔دلم خیلی شکسته قسمت میدم دست خالی منو برنگردون از در خونت نا امیدم نکن هر دقیقه وهرثانیه بفکرتم خدااا خودت مراقبم باش😞💔
2738
اره گوش نکنی بهتره صبح تو بیمارستان این کارآموز مامایی جدیدا با یه هول و ولایی گفتن برو بستری شو... ...

خخخخ😂😂😂😂خوب من نمیتونم برم جایه دکترم برای همون وگرنه پرونده دارم جاش😐

من دیروز یه قاشق زعفران خوردم🙊🙊😳 فکر کنم اون منو در به در کرد😂

جدا؟؟؟ضرر نداره مگه...؟؟؟ زعفران گرمه چرا خوردی ؟؟؟؟

خوبه تنها نیستیم پس مامان امیرعلی و عروس کوچولوهم مردادی ان..نی نی چیه؟اسمشو چی میذارید؟

دخمله ،قراره عروسکم بشه 🥰⁦♥️⁩ بین ماندانا و گیلدا مردد هستم. گفتم دنیا بیاد صورت خوشگلشو ببینم قطعیش کنم 😌😄

شما اسم پسرتون چی میزارید؟

2706