2733
2734
عنوان

خسته شدم ...😔

236 بازدید | 29 پست

خیلی خستم 😭جونمو به لبم رسوندن سر کار کردن و کمک کردن  تو خونه هرررچقد کار میکنم به مامانم کمک میکنم بازم میگن تو کار نمیکنی تنبلی از صب تا غروب که کلاسم بقیه روزام  ک کلاس ندارم به کارام میرسم... 😭گاهی از خستگی میوفتم وسطه خونه.....همه جاااا خاله هام و دختر خاله هام میشینن میگن ببین فلانی چقد کار میکنه... ببین فلانی چقد با سلیقس ببین فلانی چقد اجتماعیه ببین.فلانی ازدواج کرده بچه داره ....فلانی همسنه بنفشه بود..........فلانی رو تو ی ماشین با ی پسر دیدیمااا 😐😐.....یبار نشد بگن بنفشه مام دست فرمونش عالیه یبار نشد از نقاشیا و طراحیام بگن یبار نشد بگن بنفشه مام  کارشناسی میخونه...همش بقیه ...پس من چی  ..ابرومو میبرن ک هیچ دلم میکشنن که هیچ انرژیمم میره😭منم دل دارمااا😭نشد یبار بشینن از من یجا تعریف کنن😭همیشه اومدن گفتن فلانی اینجوریه ا ونجوریه 😭(به جهنم به من چه که چجوریه)ینی حالم از همه ادمایه اطرافم بهم میخوره انقد ک دلمو شکستن اونا حق دارن بد باشن ولی من که بداخلاق میشم کم میمونن قورتم بدن 😭از همه بدم میاد 😭چقد دلمو شکستن و اومدم تنهایی تو اتاق گریه کردم مث الان 😭چرا انقد تنهام 😭چرا هیچ کس پشتم نیس😭 بخدا من انقد بد نیستم انقد ک دلمو شکستن  ازشون متنفرررر شدم......چرا خدا صدامو نمیشنوه...😭چرا...چرااا...ینی من ادمه بدیم 

بچه ها ببخشید ی لحظه دلم پر شد کسیو نداشتم باهاش دردو دل کنم اومدم اینجا نوشتم....

پ.ن:چقد فلانی فلانی گفتمااااا😐انقد که از کله بچه هایه فامیل تعریف کردن پیشم 

میشه بعده اینکه لایکم کردی یه صلوات واسه حاجت دلم بفرسی❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بیخیال خودتو عشقه😘😘😘

واسه خودت موفقی این مهمه

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!
2728

بقیه خوبن چون بزرگتراشون بدیاشونو نمیگن و خونواده شما فقط بدی هارو میگن 

سادن خونوادت 

این بسته های معیشتی میدونین منو یاد چی میندازه؟ بچه که بودم از مامانم پول میگرفتم واسش کادو میخریدم😕😐😐همراه اولم تو شبکه سه در حالی داره تبلیغ اینترنتشو میکنه که اینترنت قطع هست!به جنگل خوش آمدید!💩
2738

خب از من هم تعریف نمیکنن ولی کلا یه رفتاری برداشتم که با هیچ کس حرف نمی زنم و کلا قطع رابطه با اکثر فامیل ها . به حرف دیگران هم اندازه موی سر هم اهمیت نمیدم به همین خاطر راحت هستم خیلی هم بی خیال . اصلا هم ناراحت نیستم چون به کسی اهمیت نمیدم که بخواد برام تعیین تکلیف کنه یا بگه این کارو کن یا نکن

چندسالته عزیزم این ک کارشناسی داری رانندگی بلدی طراحی بلدی خیلیا بلد نیستن ب حرف بقیه اصلاااااا تو ...

21،،،اخه چجوری رو ندم خاله و دختر خاله هامن...

خب از من هم تعریف نمیکنن ولی کلا یه رفتاری برداشتم که با هیچ کس حرف نمی زنم و کلا قطع رابطه با اکثر ...

منم تاحدودی تونسم قطع رابطه کنم  ولی نمیشه .....

2706