2703
2553
عنوان

حقه ایرانسل به نت بلاکس

302 بازدید | 27 پست

سلام.امروز بعضی از کاربرا تو تاپیکاشون نوشته بودن که طبق آمار 93 درصد اینترنت همراه ایرانسل وصله ، ولی خیلی از کاربرای سایت پیام داده بودن که اینترنت ایرانسلشون وصل نیست.دلیلش حقه ی ایرانسله.

موفق میشوم.نه فورا، ولی حتما

مثل همون ک گفتن ۶۰میلیون نفر بسته معیشتی گرفتن ولی ازهرکی میپرسی میگه نه🤣🤣🤣

سفارشات نمدی پذیرفته میشود🥰🥰...اگر نمیتوانی فرق بین خوب و بد را تشخیص دهی از کمبود فهم و شعور است و هیچ ربطی به دین و مذهب ندارد😏چهارمین کاربریم مبارک

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

من ایرانسل دارم وصل نیست 😭

بچه ها برای سلامتی نینیم یک صلوات مهمونم کنید 😍 خداروشکر به خاطر نینی خوشگلم... قربونت برم مامان که بعد این همه سختی اومدی و روزای قشنگ تری با خودت آوردی 😘😍‌‌ عاشقتم عشق کوچولوو منننن⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
2714

🧐🧐🧐🧐🧐🧐

من زن خلق شدم  ...نه برای  در حسرت ماندن یک بوسه..برای بوسه ای از جنس ارامش ..من زن نشدم که هم خوابآدم‌های بیخواب شوم‌..زن شدم که برای خواب کسی رویا شوم ..زن‌ نشدم که در تنهایی ام حسرت آغوشی عاشقانه را داشته باشم ..زن شدم‌تا آغوشی در تنهایی عشقم باشم ..برای خوشنامی صد‌سال کم‌ است .اما برای بد نامی یک لحظه کافیست. 
اصلا وصل نیست... فقط دو روز پیش یه دقیقه وصل شد ،همچنان منتظریم

والا. دیشب یه کوچولو نت ایرانسل وصل شد بعد دیگه به ملکوت اعلی پیوست!

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.

کسی پرکسی تلگرام داره؟

بچه ها برای سلامتی نینیم یک صلوات مهمونم کنید 😍 خداروشکر به خاطر نینی خوشگلم... قربونت برم مامان که بعد این همه سختی اومدی و روزای قشنگ تری با خودت آوردی 😘😍‌‌ عاشقتم عشق کوچولوو منننن⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
نفهمیدم چی شد😁

ایرانسل با اینکار به نوعی تبلیغ سیمکارت های خودش رو انجام داد.

شاید خیلیا که ایرانسل نداشتن به خاطر این تبلیغ که اینترنت ایرانسل وصله یه خط ایرانسل خریدن

موفق میشوم.نه فورا، ولی حتما
نفهمیدم چی شد😁

منم نفهمیدم🤗🤗😜😜😜

من زن خلق شدم  ...نه برای  در حسرت ماندن یک بوسه..برای بوسه ای از جنس ارامش ..من زن نشدم که هم خوابآدم‌های بیخواب شوم‌..زن شدم که برای خواب کسی رویا شوم ..زن‌ نشدم که در تنهایی ام حسرت آغوشی عاشقانه را داشته باشم ..زن شدم‌تا آغوشی در تنهایی عشقم باشم ..برای خوشنامی صد‌سال کم‌ است .اما برای بد نامی یک لحظه کافیست. 
2706