1662
1605
عنوان

پریودی در روز عروسی

523 بازدید | 32 پست

ماه دیگه عروسیمه و اون موقع پریود پیشم😐وسواس دارم و همش نواربهداشتی عوض میکنم😞😭جون تنبلی تخمدان دارم دکترم گفته تازه یه ساله پریودت تنظیم شده و بهم میریزی باز!

من بدبخت اون روز چجوری باید نوار عوض کنم😐

با تو خوشبخت ترین آدم این قافله ام  تیکر عروسیمه💑👫

اززیر دامن😂

فقط 19 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد یکسالی پرنسس مامانش😍❤️💋. 👇🏻بخونید                لطفا دعاکنین شوهرم بدون این که پشیمون بشه خونمونو بسازه😢😥

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1660

به این چیزا فکر نکن 

دوتا نوار مخصوص شب بزار و بدون پس نمیده 

عوضم نکن

فقط 2 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداروهزار مرتبه شکر بابت همه ی نعمتهایی که بما داده❤😍انشاله ک اگه بچه دارید عاقبت بخیر بشن و اگر ندارید دامنتون سبز بشه مجردم هستید عروس بشید❤❤بی زحمت برا سلامتی نی نی منم یه صلوات بفرستید
1668

تامپون بزار یه سرچ بزن گوگل میفهمی چیه

دشمنا عوضی ان و رفیقا عوضی ترچون دشمنا همونن و رفیقا عوض میشن 🙃👽👍🖖تنها عشق زندگیم که دلیل امید به زندگیمه ‌که بخاطرش هنوزم نفس میکشم و از پا نمیفتم مامانمه قربونش بشم خدایا از عمرم کم کن به عمر مامانم اضافه کن واسه سلامتیش اگه دوست داشتی یه صلوات بفرس  ❤❤بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.تو تاپیکایی که موضوع عمومی هست میتونید ریپلای کنید تا بدون توهین تبادل نظر کنیم ولی وقتی موضوع شخصی استارتر هست و من نظری دادم  حق ریپلای نداری چه برسه به ریپلای توهین و فحش ...اگه ریپلای توهین  کردی بعد خوندن امضام پس یه احمقی و من بیشتر از یه بار جواب یه احمقو نمیدم😌
قرص بخور كه پريود نشي

گفتمدکترم میگه کاملابهم میریزی و تا مدتها نامرتب میشی نمیخوام باز کلی دوندگی کنم برای دکتر و مرتب شدن پریود

با تو خوشبخت ترین آدم این قافله ام  تیکر عروسیمه💑👫

وقتی پریودشدی مفنامیک بخورهر6ساعت تاخونریزیت کم باشه

❤اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک.❤                      🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷
1645