1600
1609

بله شنیدیم

من همان دم که وضو ساختم از چشمه ی  عشق ،چار تکبیر زدم یکسره برهر چه که هست، قاسم از دولت عشق تو سلیمانی شد،یعنی از وصل تواش نیست بجز باده به دست 🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁 خوشا ای دل بال و پر زدنت ،شعله ور شدنت در شبانگاهی 😔💖  

قبل اینکه نت بره مهاجرت کرده بودا😂

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. 

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

1522

آره یکی از داورهای پرشین گات تلنت هم شده که قراره از ام بی سی پرشین پخش شه و این یعنی دیگه قصد نداره برگرده ایران.

دانلود نمونه سوالات استخدامی و پروژه های دانشجویی و ....  http://file-marketing.blog.ir
1432
آره یکی از داورهای پرشین گات تلنت هم شده که قراره از ام بی سی پرشین پخش شه و این یعنی دیگه قصد نداره ...

نداریم این کانالو  

کلا نظرم نسبت به افرودیتا تغییر کرد و گند خورد توش  تا عوض شدن نظرم نسبت به واژه ی ملکه ی زیبایی جهان اودافیظ  
نداریم این کانالو    

منم از یوتیوب دنبال میکردم ویدئوهای این کانالو ولی فعلا که اونم پریده

دانلود نمونه سوالات استخدامی و پروژه های دانشجویی و ....  http://file-marketing.blog.ir
1523

کسی که راحت حرفای سیاسی میزنه به پدرشوهر سابقش  یعنی  رفته

تازه نرفته:)

رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با امدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا می دونم آدم خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها.دوست گلم اگه مشکل پوستی از نوع خاص داری  پی ام بده شاید من همان فرستاده ای  باشم که تو راه به وسیله فردی درمان کرد ......                                ♥لا حول ولا قوة الا بالله العلي العظيم♥
شاخای اینستا ریختن تو روبیکا

روبیکا که فایل نصبش غیر فعال شده 

رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با امدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا می دونم آدم خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها.دوست گلم اگه مشکل پوستی از نوع خاص داری  پی ام بده شاید من همان فرستاده ای  باشم که تو راه به وسیله فردی درمان کرد ......                                ♥لا حول ولا قوة الا بالله العلي العظيم♥
منکه نصب کردم

الان که غیر فعال

1578