2726
عنوان

شب هفت نوزاد

| مشاهده متن کامل بحث + 367 بازدید | 42 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انشاالله خب ب همسرت بگو اینجور دوس داری.نی نی من الان ۱۰ روزه بدنیا اومدن روز پنجم اسم گذاشتیم براش

شما جشن میگیرین واسه اسم گذاشتن؟

کی براش اسم میذاره؟

میشه واسه سلامتی و عاقبت بخیری پسرام صلوات بفرستید😍😍
اسم گذاشتن واسه بچه رو دو نفری انجام میدین؟

اره...خودمون

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤
2728
خوب عزیزم با مشورت خانواده و خودتون از الان اسم انتخاب کنین جشن شو بعدا بگیرین

اسمشو انتخاب کردیم

آخه رسم داریم پدربزرگا اسم بذارن که تا عید نمیشه

عزیزم بچه رو از ماه ۴ حاملگی باید اسم گزاشت .

حالا شما میتونی مراسمتو هروقت دوست داری بگیر اما نمبشه که بچه رو صدا نزد یعنی شما تو اون یه هفته تا شب هفت هم صداش نمیزنید؟شناسنامه نمیگیرید؟

ما همین جوری اسم انتخاب می کنیم شب و روز نداره من هر دوتا بچه ام را قبل از زایمان اسمشون را انتخاب ک ...

مهمونی نمیگیرین اسم و اذان بخونین تو گوشش؟

شما جشن میگیرین واسه اسم گذاشتن؟ کی براش اسم میذاره؟

ما همچین رسمی نداریم از قبل به دنیا اومدن پسرم منو و همسرم اسمشو انتخاب کردیم بعد تولد هم همسرم براش شناسنامه گرفت 

خوشحال میشم از پیج کیک و شیرینی های خونگیم حمایت کنین https://instagram.com/vanil.20?igshid=1ig9puyxup16y
شما جشن میگیرین واسه اسم گذاشتن؟ کی براش اسم میذاره؟

بعضیا جشن میگیرن اما جون دختر من بیمارستان بود اونجا گذاشیم اکثرا پدر بزرگ اما من دوس داشتم ی سید اسمشو بزاره ک همسرم برا روحیه دادن ب من این کار رو تو بیمارستان انجام دادش

مهمونی نمیگیرین اسم و اذان بخونین تو گوشش؟

چرا عزیزم اذان می خونیم تو گوشش ولی مهمونی نمیدیم مگه شما اسم انتخاب نکردی اگه واقعا رسم دارید زودتر اسم بذار شناسنامه واسش بگیر بعد هر وقت تونستی جشن بگیر آخه بچه بی اسم نمیشه که تازه واسه شناسنامه گرفتن هم فکر کنم بیشتر از یک ماه وقت نمیدن 

2706