1600
1480
عنوان

شب هفت نوزاد

212 بازدید | 42 پست

نی نیم انشالله قراره اواخر بهمن به دنیا بیاد

همسرم میگه عید بریم شهرستان براش شب هفت بگیریم یعنی یک ماه بعد بدنیا اومدن نی نی

من دوست دارم شب هفتش بگیرم و اسم بذاریم براش انشالله

فقط 5 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه سلامتی نی نی  تو دلم یه صلوات بفرستید😍😍

خريد شيرخشك هاي خارجي اس ام اي ، آپتاميل ، سيميلاك ، پدياشور و نيدو با ارسال فوري و امكان پرداخت در محل از فروشگاه مادرآن 😊 

برای مشاهده کلیک کنید

ماازاین رسمانداریم

😊نفسم بعدازشش سال انتظارویه سقط اومدزندگیمونوروشن کرد....الهی بگردم درست یکسال بعدتو روزسقطم بدنیااومد......خدایامعجزتودیدم...واسه همه این معجزه هاروآرزودارم...دوست داشتی واسه پسرم یه صلوات بفرست گلم....مرسی😊به توکل نام اعظمت ...یاالله😊
1546

بنظرم عید بهتره شما هم حالتون بهتر میشه 

شازده کوچولو گفت :بعضی کارا ، بعضی حرفابدجور دل آدمو آشوب میکنه ...گل گفت : مثه چی ؟شازده کوچولو گفت :  مثه وقتی کهمیدونی دلم برات بی‌قراره و کاری نمیکنی !

ما شب ۶ میگیریم

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداوند دختر ها را آفرید تا گل ها بی نام نمانند 😍🌹مریم من دختر نازم🌹😍خدایا شکرت 😍ممنون از هدیه بی نظیرت تو ماه رمضان 😍😍😍😍برا سلامتی نی نی جان و بارداری و زایمان راحتم ی صلوات میفرستین خانومای گل 🌹🌹
1432

لرستانی هستید؟

من تصمیم گرفتم اینجا با همه مهربون باشم، هیچوقت با کسی بد صحبت نکنم، کسی رو قضاوت نکنم، توهین نکنم، مسخره نکنم، دل نشکنم و تا میتونم راهنمایی درست و انرژی مثبت بدم...حتی اگه کسی باهام بد صحبت کرد😊برای بهتر شدن اوضاع از خودمون شروع کنیم....حتی شده با ی قدم کوچیک❤
ان شا الله خداوند خودت و نی نی رو حفظ کنه فقط عنوانت موهای تنم سیخ شد 

چرااااا؟؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1537
انشاالله خب ب همسرت بگو اینجور دوس داری.نی نی من الان ۱۰ روزه بدنیا اومدن روز پنجم اسم گذاشتیم براش

شما جشن میگیرین واسه اسم گذاشتن؟

کی براش اسم میذاره؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اسم گذاشتن واسه بچه رو دو نفری انجام میدین؟

اره...خودمون

😊نفسم بعدازشش سال انتظارویه سقط اومدزندگیمونوروشن کرد....الهی بگردم درست یکسال بعدتو روزسقطم بدنیااومد......خدایامعجزتودیدم...واسه همه این معجزه هاروآرزودارم...دوست داشتی واسه پسرم یه صلوات بفرست گلم....مرسی😊به توکل نام اعظمت ...یاالله😊
1578