2703
2553
عنوان

بی اعتمادی شوهرم

672 بازدید | 32 پست

سلام خانوما...منو شوهرم تقریبا ده ماهه باهم اشنا شدیم و پنج شیش ماهه عروسی کردیم امدیم خونه خودمون و من باردارم نی نی مونم دوماه دیگه به دنیا میاد(تو عقد باردارشدم) یه برادر دارم حدود ۸ یا ۹ سال میشه که رفته بود استرالیا پناهنده شده بود تازگیا قبولی خانوادش اومده و الان دنبال کارای پاسپورتشونن که ویزاشونم بیاد میرن شیش ماه دیگه...برادرم اون زمان که من مجرد بودم منو و برادرزادموکه اون پسره هم داده بود تو کیس پناهندگیشون... حالا ما دوتاهم قبول شدیم...برادرزادم که میره..‌.اما من چون ازدواج کردم نمیتونم شوهرمو بچمو ببرم اما خودم تنها میتونم برم چون مارو بعنوان بی سرپرست توی کیسش داده...حالا بابام میگه اگه میشه بگیم اونجا تو ازدواج کردی اما از شوهرت جدا شدی تو و بچت برین شوهرت بمونه...یکی دوسال دیگه...بیا و بگو میخوام ازدواج کنم و بعد اونجوری شوهرتم ببر..‌.اما شوهر م میگه اگه سه تامون بتونیم بریم میزارم بری اما اگه سه تایی نریم نمیزارم بری...دلیلشم که پرسیدم میگه کسایی که با شوهرشون رفتن اونور شوهرشونو ول کردن حالا تو بخوای تنها بری عمرا دیگه یادی از من بکنی..‌. البته اینو بگم منو شوهرم عاشقانه ازدواج کردیم و الانم مشکلی نداریم خداروشکر زندگیمونم خیلی خوبه و همدیگرو دوس داریم ولی نمیدونم چرا اینجوری فکر میکنه که اگه برم دیگه سراغشو نمیگیرم اما من اگه اصرار میکنم برم برا اینه که از این وضع خلاصشیم کلی بدهی داریم و شوهرم شبا تا ده شب کار میکنه و اضافه کاری وایمیسه واقعا خیلی دلم براش میسوزه اوضاعم که روز به روز بدتر میشه...وگرنه برای من فرقی نمیکنه برم یا نرم بیشتر بخاطر شوهرم اصرار میکنم که بزاره برم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

همه اینا به کنار میتونی دوسال دوری تحمل کنی؟😟

💕💜😎والا الان خوشگل زیاد شده...قدیما دو سه نفر بیشتر نبودیم😎💜💕خدای مهربون هرکی امضام رو میخونه به قلبش آرامش بده اگه مشکل مالی داره مشکلش رو حل کن، اگه بچه میخواد دامنش رو سبز کن. اگه قرض داره قرضش رو ادا کن، اگه گرفتاره گرفتاریش رو  رفع کن، اگه عاشقه به عشقش برسونش، اگه مریض داره خوبش کن، اگه خونه نداره  خونه دارش کن  خدای خوبم از غیب مال ونعمت براش ببار تو بزرگی من به عظمتت شک ندارم. همیشه کنارم بودی دستم رو گرفتی  پناهم بودی، کنار این عزیز باش دستش رو بگیر پناهش باش. آمین

۲سال ازش جدا باشی ک از گرفتاری نجات پیدا کنی ؟؟؟؟؟ بابات حالش خوبه ؟ 

ما هیچ.ما نگاه

۹۹٪ مشکلاتی ک برای آنها نگرانیم هیچوقت رخ نمیدهد..."دِل کارنگی" نویسنده و سخنران امریکایی
2714

شوهرت راست گفته دقیقا من یکی و میشناسم عاشق شوهرش بود اول خودش و دخترش رفتن شوهرش ۲سال بعد وقتی شوهرش رفت دیگه دوسشنداشت و زود ازهم  جداشدن

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 

به نظرم اگر میرید همه با هم برید ...

حق داره شوهرت 

من حقو به همسرت میدم

چ حور زن و بچشو ول کنه بفرسته اون سر دنیا 

تو خودت بودی قبول میکردی شوهرت دو سال تنهایی اینجا ولت کنه ؟؟؟

حالا بعدا تقاضا بده نده تا تو بیای؟

و البته ازت میخوام یه لحظه خودت رو جای همسرت بزاری....

فکر کن اون قراره تورو تنها بزاره بره خارج و تا دوسال دیگه شااااید بتونه کاری کنه بری پیشش....قبول میکنی؟

💕💜😎والا الان خوشگل زیاد شده...قدیما دو سه نفر بیشتر نبودیم😎💜💕خدای مهربون هرکی امضام رو میخونه به قلبش آرامش بده اگه مشکل مالی داره مشکلش رو حل کن، اگه بچه میخواد دامنش رو سبز کن. اگه قرض داره قرضش رو ادا کن، اگه گرفتاره گرفتاریش رو  رفع کن، اگه عاشقه به عشقش برسونش، اگه مریض داره خوبش کن، اگه خونه نداره  خونه دارش کن  خدای خوبم از غیب مال ونعمت براش ببار تو بزرگی من به عظمتت شک ندارم. همیشه کنارم بودی دستم رو گرفتی  پناهم بودی، کنار این عزیز باش دستش رو بگیر پناهش باش. آمین
2706