2410
2553
عنوان

بارداریا 20هفته به بعد بیایین😵

| مشاهده متن کامل بحث + 142 بازدید | 32 پست

تهران بیمارستان ۱۳ آبان حتما داره بگو یکی بگیره برات پست کنه

همیشه فکر می‌کردم بدترین چیز توی زندگی اینه که تنها باشی. ولی حالا فهمیدم که بدترین چیز توی زندگی بودن با آدم‌هائیه که باعث می‌شن احساس تنهایی کنی.
زنگ بزن 1490

1490چیه؟؟؟میشه توضیح بدی خداخیرت بده.

آرام باش هیچ چیزی ارزش این همه دلهره را ندارد:)👣               وقتی گریه کنی هیچکس بهت اهمیت نمیده تا شروع میکنی به خندیدنحسودیا شروع میشه پس بخند بخند بخند(:🙃

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
تهران بیمارستان ۱۳ آبان حتما داره بگو یکی بگیره برات پست کنه

اخه کی نه فامیل داریم اونجا نه چیزی.دربه در دنبال دوتاامپول.

آرام باش هیچ چیزی ارزش این همه دلهره را ندارد:)👣               وقتی گریه کنی هیچکس بهت اهمیت نمیده تا شروع میکنی به خندیدنحسودیا شروع میشه پس بخند بخند بخند(:🙃
تهران نیستم ک خداخوش نمیاد ازدیروز تاحالا ازاین داروخونه به اون داروخونه.انگار تو سومالی هستیم.

اگه نته ثابت داری برو اینستا ، داروخانه دکتر مصباحی بزن ، مطمئنه احتمالا برات بفرستن

خوشبختی یعنی دوتا پسر کوچولو‌ تو خونت داشته باشی ❤️
از اطلاعات دارویی پرسیدی؟

حتی هلال احمر هم رفتیم اونجاهم نبود میگن سه ماهه توبازار نیومده اصلاااا

2714
تو بارداریم گرفته بودم زود زایمان کردم مونده چن تاش

کجایی هستی؟تاریخ انقضاش مال کیه.نزدیک باشی میخرم😲

عزیزم من زنگ زدم بعد ۳۰،۴۰ دقیقه که نوبتت میشه میگن اصلا نیس و قطع میکنن من چند بازم زنگ زدم 

هیییییی خدا😩😩😩😩😩😩😩😩😩

اگه نته ثابت داری برو اینستا ، داروخانه دکتر مصباحی بزن ، مطمئنه احتمالا برات بفرستن

نت ک وصل نشده😲

1490چیه؟؟؟میشه توضیح بدی خداخیرت بده.

سامانه دارویی زنگ میزنی اسم دارو رو میگی بهت آدرس میده کجا داره 

در دلم کسی جا دارد که در تمام زندگیم اکنون اورا حس میکنم و به خاطر وجودش با خداوند در خلقت شریک شده ام👣 ندیده دوستش دارم😍و عاشقانه منتظر حضورش در آغوشم هستم  
کجایی هستی؟تاریخ انقضاش مال کیه.نزدیک باشی میخرم😲

من تبریزم اگه تونستی رایگان میدم چون لازمم نیس خارجیه 

نمیدونم تاریخ اش تا کی

اینقد خوشم میاد از اونایی ک از من بدشون میاد😉😁
من تبریزم اگه تونستی رایگان میدم چون لازمم نیس خارجیه  نمیدونم تاریخ اش تا کی

من اهوازم😨

2706