2410
2553
عنوان

بارداریا 20هفته به بعد بیایین😵

142 بازدید | 32 پست

خانما یعنی واقعا تواین مملکت یه دارو پیدا نمیشه ازدیروز تاحالا دنبال امپول پورلوتون هستیم گیر نمیاد که نمیاد.کسی بوده که گیرش نیومده بعد دکترش چی براش تجویز کرده؟؟

آرام باش هیچ چیزی ارزش این همه دلهره را ندارد:)👣               وقتی گریه کنی هیچکس بهت اهمیت نمیده تا شروع میکنی به خندیدنحسودیا شروع میشه پس بخند بخند بخند(:🙃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

زنگ بزن 1490

در دلم کسی جا دارد که در تمام زندگیم اکنون اورا حس میکنم و به خاطر وجودش با خداوند در خلقت شریک شده ام👣 ندیده دوستش دارم😍و عاشقانه منتظر حضورش در آغوشم هستم  
2714
تهرانی

نه اهواز ولی زنگ زدیم فک فامیل مشهد شیراز قم گشتن میگن نیست که نیست.

آرام باش هیچ چیزی ارزش این همه دلهره را ندارد:)👣               وقتی گریه کنی هیچکس بهت اهمیت نمیده تا شروع میکنی به خندیدنحسودیا شروع میشه پس بخند بخند بخند(:🙃

من سال ۹۵ خیلی گشتم اون موقع هم سخت گیر میومد دکتر من گفته بود ۲۵۰شو بزنم هفته ای یه بار آخرش گیر آوردم 

ولی ۵۰۰اکثر جاها بود دوستم گرفت نصفش میزد 

همیشه فکر می‌کردم بدترین چیز توی زندگی اینه که تنها باشی. ولی حالا فهمیدم که بدترین چیز توی زندگی بودن با آدم‌هائیه که باعث می‌شن احساس تنهایی کنی.
نه اهواز ولی زنگ زدیم فک فامیل مشهد شیراز قم گشتن میگن نیست که نیست.

توتهران هستش 

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
این آمپول واسه چیه؟

زایمان زودرس😲😲😲😲

من پرولتون دارم لازمم نیس

😲😲😲😲😲

اگر تهرانی برو داروخانه های شمال تهران  مخصوصا اطرافه بیمارستانای خصوصی

تهران نیستم ک خداخوش نمیاد ازدیروز تاحالا ازاین داروخونه به اون داروخونه.انگار تو سومالی هستیم.

2706