2410
2553
عنوان

کسی قرص باکلوفن به بچه اش داده؟

3585 بازدید | 15 پست

دکترمقدادی برای دخترم تجویز کرد گوگل ندارم عوارضشو ببینم تو‌نی نی سایتم قبلا خونده بودم دکتر مقدادی به بچه یکی از کاربرا هم همین باکلوفن‌و‌داده وقتی به یه دکتر دیگه نشون داده گفته این چیه داری به بچه ات میدی خوب شده تشنج‌ نکرده😖حالا من خیلی میترسم با اینکه چند نفری هم گفته بودن دکتر مقدادی به بچه اونا هم داده و خیلی راضی بودن دخترم چندروزه بی قراره و درست نمیخوابه نمیدونم برم بگیرم یا نه 

اصلا نمیدونم این بی قراریش برای چی هست😔

مگه آدم یادش میره بهش چی گذشت تا گذشت‌.‌...
باکلوفن شل کننده ی عضله اس.مشکل دخترتون چی بوده؟

هم رفلاکس شدید داره هم حساسیت به لاکتوز شیر گفت اگه خیلی بی قرار بود هر شب ۱/۴ بده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
همه ی داروها عوارض دارن اینم عوارض این دارو که احتمال داره بوجود بیاد ولی وقتی دکترش گفته بده

وایی😐

ممنون💗خیلی لطف کردین

2714
ببین قرص سرماخوردگی هم کلی عوارض داره ولی این معنیش این نیست همیشه اتفاق میفته فقط ممکنه بفضی افراد ...

ممنونم💗💗💗

دختر منم پنج ماهشه دکتر بیدارمغز براش باکلوفن تجویز کرد برای ریفلاکس عین آب رو آتیش بود واقعت نجاتمو ...

دکتر واسه دختر منم نوشته. نمیدونم بدم یا نه. دوس ندارم همش خواب باشه دلم میسوزه😓

دختر منم پنج ماهشه دکتر بیدارمغز براش باکلوفن تجویز کرد برای ریفلاکس عین آب رو آتیش بود واقعت نجاتمو ...

شما برای بچتون مصرف کردین؟بچتون چند وقت بعد مصرف خوب شد و دیگه قطع کردین؟

لطفا برای سلامتی بچم دعا کنید تا زودی حالش خوب بشه

من بیش از سه سال از این قرص به بجه ام دادم و بی اثر بود ولی دارو اصلی قرصی به نام دومپریدون بود که همراه این قرص داروهای دیگه هم داد  و متاسفانه من دیر متوجه شدم که داروی اصلی  رفلکس همینه ..پزشک بچه من فوق تخصص گورارش بود 

گرچه داروهارو نشون دکترای دیگه دادم  هنه باکلوفن رو  رد میکردن ولی نباید نباید سرخود و یک دفعه  قط بشه چون خدای نکرده تشنج جز عوارض قط یکهوی ش هست ...تایپیک دارم  میتونید بخونید ...اومدم این اطلاعاتو بهتون بدم چون بچه رفلکسی هم خودش و هم مادرش  راه  بسیار سختی در پیش دارن ...اگه تونستم کمکی به شما بکنم برام دعا کنید ..

ودر اخر. جتما حتما فقط و فقط با پزشک بجه تون مشورت کنید 

خدایا من از تو راضی ام تو هم نادیده بگیر .
من بیش از سه سال از این قرص به بجه ام دادم و بی اثر بود ولی دارو اصلی قرصی به نام دومپریدون بود که ه ...

ممنون عزیزم از راهنماییت 

من بیش از سه سال از این قرص به بجه ام دادم و بی اثر بود ولی دارو اصلی قرصی به نام دومپریدون بود که ه ...

سلام عزیزم خواهش جواب بده دختر من حدود ۵ ماه بود باکلوفن میخورد وقتی دیدم لولای ۸ ماهگی خوب سد بالا آوردنش قطع کردم گفتن عوارض داره بعد دوروز خلط و سرفه و بالا آوردن شدید شروع شد بستری سد بهتر شد دکتر گفت ویروسیه ولی دخترم یه هفته مرخص شد از دیروز باز شروع کرده بالا آوردن خلط و اینا دندون هم درمیاره ۹ ماهشه موندم دارو باز شروع کنم یا ن نکسیوم هم میخورد واسه بالا آوردنش آندسترون بی فایده بود بنظرت چی بدم 

به آرزوهایم قول رسیدن دادم❤
2706