2733
2734

30روزشه زردیش همش میره بالا

میزاریم تو دستگاه میاد پایین بعد دوروز دوباره زرد میشه

نگید فلان چیز رو بخور یا به بچه بده 

خیلی چیزا رو امتحان کردیم

خدایا میشه بغلم کنی ؟🙏                                                موهامو ناز کنی؟🙏.                                                         گریه کنم 🥺                                                                            گریه کنم 🥲                                                                   گریه کنم 😭

اگه نوزاد کسی اینطوری بوده بگه که خوب شد؟

این قرص تاثیر داره؟

دو روزه دارم میدم ولی فعلا اثری نکرده

خدایا میشه بغلم کنی ؟🙏                                                موهامو ناز کنی؟🙏.                                                         گریه کنم 🥺                                                                            گریه کنم 🥲                                                                   گریه کنم 😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دکتر داد برا پسرم‌ ولی من ندادم  ترسیدم  😞برا تشنجه این قرص 

زردی بعد ۴۰ روز از بین میره نگران نباش 

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
2728

این برا تشنج و ناآرام بودن نوزاده

مصرف زیادیشم خطرناکه

اگر می‌خواهید یک نفر را بکشید پیشنهاد میکنم اول به او محبت کنید، خاطره بسازید، ساعت ها با او وقت بگذرانید، غافلگیرش کنید به هر بهانه ای،شادی اش را باعث شوید، برایش سنگ صبور باشید.... اینگونه زندا اش میکنید................. و دقیقا زمانی که به جز شما کسی را در زندگی اش ندارد رهایش کنید.... او را در بدترین شرایط زندگی اش.. درست وقتی که به شما بیش از هر کس دیگه ای نیاز دارد تنها بگذارید... ودر آخرین مسیجتان برایش آرزوی خوشبختی بکنید...... شک نکنید او خواهد مرد.... هر روز از نو می‌میرد و تا عمر دارد آن آدم سایق نمی‌شود.............................. وقتی که درست زیر پاهایشان لهت کردند بالای سر میگذارنت به عزت و شرف لا اله الا الله............. خوشبحال سنگ که نداره دل تنگ........................                       زخم که قدیمی بشه یا میشه ماندگار یا میشه یادگار💔
2738
فنوباربیتال مگه برای تشنج نیست

تو نت که زدم همینو نوشته بود

ولی دکتر به خاطر زردی به نوزاد من داده

تو نت که زدم همینو نوشته بود ولی دکتر به خاطر زردی به نوزاد من داده

بله بخلطر زردی میدن.بچه شما زردی شیر مادر داده،پسرای منم جفتشون همینجوری بودن،شیرخشک دادم چتد روز تا خوب شدن

بین اشکال ریاضی عاشق شش گوشه ام ❤️

اصلا نده فنوباربیتال 

آخه چرراااا 

بهش زیاد شیر بده هر چ بیشتر ادرار و مدفوع کنه زودتر میاد پایین زردیش

روشو نپوشون ک عرق نکنه

عرق نمیداره زردیش بیاد پایین

فقط زود زود شیرش بده ک هی دسشویی کنه

اخه فنوباربیتال چرا

وزن اولیه۱۰۶،وزن فعلی۵۵.خدا ای همیشه با من❤در لبان ژکوند،در چهره مسیح بر صلیب،در چشمان چاپلین،لبخندیست...دردهای بزرگ را نمیتوان گریست❤
خو چرا دکتر نمیبرید. . بعدم یه چیزی خودتون بخورید تا شکم بچه کار کنه تا دفع بشه 

یه ماهشه 20بار بردم دکتر

فقط میگن بزار تو دستگاه پایین میاد برش میداریم دوروز بعد دوباره میزاریم

خیلی دارم اذیت میشم

عزیزم فنوباربیتال برای جلوگیری تزعوارض زردی مخصوصا تشنجه بهش بده منم به پسرم دادم ههررویک چهارم قرص تازملنی که کاملا خوب شد

من خیلی زیبام من خیلی دوست داشتنی وخوش اندامم من 
2706