2703
2553

دکتر مقدادی برای دخترم ازمایش نوشت و بعدم گفت حساسیت به لاکتوز شیر داره هیچ‌توضیح دیگه ای هم نداد فقط گفت شکمش بیشتر از روزی سه بار کار کرد و توقف رشد داشت بیارش

علائمشو‌تو‌نت دیدم که بی قراری شدید و اسهال و نفخ و دلدرده

به منم گفت دیدی بی قراره بهش قرص باکلوفن بده که من اصلا ترسیدم این قرص و بگیرم اخه دختر من اصلاااا بی قرار نبود اسهال نداشت نفخ نداشت هیچکدوم از علائم این حساسیت و نداشت

ولی از وقتی غذاشو شروع کردم به تحویز دکتر مقدادی به خاطر رفلاکسش شکمش خوب کار نمیکنه الان چند روزه شکمش سفته وخیلی بی قرار شده خوابش بد شده نمیدونم دل درد داره یا به خاطر همون حساسیتشه یا داره دندون در میاره یا رفلاکسش تشدید شده کلافه شدم نمیتونم حساب رسا هم شارژ کنم تا از طریق لین سامانه بتونم با دکتر صحبت کنم یه لیست بلند نپشتم پر از سوال ولی دکترو نتونستم پیدا کنم

کسی بوده که تجربه داشته باشه یا اطلاعاتی درمورد این حساسیت داشته باشه؟؟

مگه آدم یادش میره بهش چی گذشت تا گذشت‌.‌...
چند وقتشه؟ بچه منم حساسیت داره از اگزمای پوستش فهمیدیم بقیه علائم رو نداشت

پنج‌ماه و‌نیمشه

صورت دختر منم گاهی جوش میزنه مخصوصا از وقتی غذا میدم ولی مثلا الان هست دوساعت دیگه نیست یبوستشم میتونه برای حساسیت باشه؟

دکتر گفت به پروتیین گاوی حساسیت نداره فقط به لاکتوز حساسیت داره و شیر منم اذیتش میکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
 بچه منم اون موقع که فقط شیر خودمو میخورد یبوست داشت بعد که شیر خشک شروع کردم خوب شد من شیر خشک ...

دختر من هر شیر خشکی نمیتونه بخوره چون همشون لاکتوز دارن باید بدون لاکتوز بخوره که اونا بدتر یبوست میاره

پس باید راه های دیگه رو امتحان کنی مثلا شکمشو با روغن زیتون ماساژ بدی پاشو ورزش بدی و... البته من همه راه ها رو امتحان کردم خیلی تاثیر نداشت حواست به تغذیه خودت باشه شیر نخوری چیزایی که باعث یبوست میشه نخوری

پسرم در پناه خدا الهی آمین...
پس باید راه های دیگه رو امتحان کنی مثلا شکمشو با روغن زیتون ماساژ بدی پاشو ورزش بدی و... البته من هم ...

من هیچی کلا نمیخورم به خاطر رفلاکسش

منم همه کار کردم تاثیر نداشته فقط مونده شیاف بذارم

من هیچی کلا نمیخورم به خاطر رفلاکسش منم همه کار کردم تاثیر نداشته فقط مونده شیاف بذارم

اب مربای انجیر هم یبوست بچه ها رو از بین میبره توصیه ی طب سنتیه حتی  ب بچه 4 روزه هم میشه داد

هر کس هر طور دوست داره میتونه فکر کنه هر کس هر چی دلش میخواد میتونه بگه .....ما زندگیِ خودمونو میکنیم  😊
2714

از کجا فهمید حساسیتش ب لاکتوزه شیرِ؟ خودت پروتئین گاوی میخوری شیرش میدی اذیت نمیشه؟ علائم حساسیتش چیه؟

دختر منم همینطوریه

میشه برای سلامتی نی نیم  صلوات بفرستین  .................................🌷🌷🌷
اب مربای انجیر هم یبوست بچه ها رو از بین میبره توصیه ی طب سنتیه حتی  ب بچه 4 روزه هم میشه داد

ممنون عزیزم خود انحیر خشک و خیس میکردم ناشتا بهش میدادم هیچی تاثیر نداشت تا بارهنگ و خاک شیر و با هم پنج دیقه کذاشتم جوشید بهش دادم خداروشکر خوب شد

از کجا فهمید حساسیتش ب لاکتوزه شیرِ؟ خودت پروتئین گاوی میخوری شیرش میدی اذیت نمیشه؟ علائم حساسیتش چی ...

آزمایش داد من شش ماهه لب به پروتئین گاوی نزدم دیشب بعد شش ماه یه ذره ته چین خوردم نمیدونم چه واکنشی نشون بده به خودشم یدونه بیسکوییت مادر داذم

دخترم هیچمدوم از علائم خساسیت به لاکتوز و نداره

ممنون عزیزم خود انحیر خشک و خیس میکردم ناشتا بهش میدادم هیچی تاثیر نداشت تا بارهنگ و خاک شیر و با هم ...

خداروشکر 

خواص مربای انجیر فرق داره بی ضرر هم هست به امتحانش نی ارزه 

ان شاء الله دیگه تکرار نمیشه

هر کس هر طور دوست داره میتونه فکر کنه هر کس هر چی دلش میخواد میتونه بگه .....ما زندگیِ خودمونو میکنیم  😊
آزمایش داد من شش ماهه لب به پروتئین گاوی نزدم دیشب بعد شش ماه یه ذره ته چین خوردم نمیدونم چه واکنشی ...

سلام عزیزم دختر منم یبوست داره مقعدشم همیشه قرمزه قرمزه اولاصورتش پر جوش میشد پروتئین گاوی رو حذف کردم خوب شد الان 8ماهشه اصلن وزن اضافه نمیکنه دکتر مقدادی گف احتمالا حساسیت ب لاکتوز داره ازمایش مدفوع نوشت ،گف اگه مثبت بود باید شیرتو قط کنی شیرخشک مخصوص بدی

شما چیکارکردین ؟بچتون خوب شد؟

سلام عزیزم دختر منم یبوست داره مقعدشم همیشه قرمزه قرمزه اولاصورتش پر جوش میشد پروتئین گاوی رو حذف کر ...

ببچه منم ده ماهشه ی ماهه یبوست گرفته مقعدشم همیشه قرمزه یعنی آلرژیه؟ بچه شما خوب شد

جواب ابلهان خاموشی است
2706