2703
2553
عنوان

آزمايش اسپرم

189 بازدید | 28 پست

سلام دوستان من براي دومي دارم اقدام ميكنم يه دختر دارم ميخوام اين سري اگه خدا بخواد پسر بشه، همسرمو به زوووووور بعد چند ماه فرستادم ازمايش داد ولي نبرد پيش دكتر، واسه دكتر و ازمايش و اينجور چيزا تنبله نميره، حالا ميترسم كه واريكوسل داشته باشه خيلي نگرانم، ميشه يه نگاهي به اين ازمايش بندازين، احتمال داره واريكوسل داشته باشه؟ 

هركي ميدونه لطفا كمكم كنه ممنون ميشم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

چقدر فاصله زمانی گذاشتید بعد آزمایش دادن؟

کن لما لا ترجو أرجى.....امام على عليه السلام : به آنچه اميدش را ندارى اميدوارتر باش؛ زيرا كه موسى عليه السلام رفت كه براى خانواده اش آتش برگيرد اما [در آن جا] خداوند عزّ و جلّ با او به سخن در آمد و او پيامبر برگشت .(در نا امیدی جای بسی امید است)
يعني واريكوسل نداره  با توجه به اين ازمايش؟

واریکوسل با معاینه مشخص میشه نه آزمایش 

و اینکه این آزمایش خیلی خوبه همه چیش

بعدم اینکه اصلا پسر دار شدن به کیفیت اسپرم کاری نداره

يعني واريكوسل نداره  با توجه به اين ازمايش؟

تا اونجا که من میدونم واریکوسل رو با معاینه تشخیص میدن

کن لما لا ترجو أرجى.....امام على عليه السلام : به آنچه اميدش را ندارى اميدوارتر باش؛ زيرا كه موسى عليه السلام رفت كه براى خانواده اش آتش برگيرد اما [در آن جا] خداوند عزّ و جلّ با او به سخن در آمد و او پيامبر برگشت .(در نا امیدی جای بسی امید است)
2714
واریکوسل با معاینه مشخص میشه نه آزمایش  و اینکه این آزمایش خیلی خوبه همه چیش بعدم اینکه اصلا ...

چرا به کیفیت ربط نداره عزیزم؟ میشه توضیح بدی

منظورت رو متوجه نشدم عزيزم

آخرین تخلیه تا آزمایش چند روز بود؟

واریکوسل با معاینه مشخص میشه نه آزمایش  و اینکه این آزمایش خیلی خوبه همه چیش بعدم اینکه اصلا ...

اره ميدونم با معاينه مشخص ميشه، ولي شوهرم نميره هيچ جوره راضي نميشه، ميخواستم بدونم با توجه به اين ازمايش كه نتجيش خوبه ممكنه واريكوسل داشته باشه؟

چرا به کیفیت ربط نداره عزیزم؟ میشه توضیح بدی

هم اینجا بارها دیدم هم تو مطب دکترا دیدم کسی که به شدت همسرش ضعیف بود بچه پسر شده و کسی که خیلییی همه چی خوب بود دختر شده

به تعداد x,y اسپرم ربط داره که اون لحظه لقاح کدومش باشه

2706