1954
1955

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1965
1967

نه داخل پنل رادیاتور اب هست و اب باعث میشه که نسوزه مثل کتری داغ فقط سیاه میشه دیوار و پرده کنار شوفاژ

ممنونم که تا تاریخ 99/9/9 به یه حال خوب رسیدم به سلامتی (زیر دلم درد میکنه دکترها نمیتونن تشخیص بدن)ازدواج موفق اگر به صلاحم هست و خوشحالم.جایی سرایه گذاری کردم رونق بشه و از همه مهمتر کرونا بره ومردم سرزمینم خوشحال باشن (این یه چالش 99/9/9 به تشویق دوست خیرخواه و خوبی تو نی نی ساید )
1976
روش هم چيزي بندازي با خشك كردن نميسوزه؟

نه اصلااا نمیسوزه.ولی بهتره نندازی روش .یه صندلی بزار کنارش بنداز رو اون صندلی.یا اویز مخصوص شوفاژ بگیر

آنچنان جای گرفتی تو به چشم و دل من...که به خوبان دو عالم نظری نیست مرااا
نه جانم اصلا ابدا دیوار و پرده سیاه نمیشه که نمیشه 

عزیزم صد ساله شوفاژ دارم 10 سال محاسبات تاسیسات انجام میدم بالای شوفاز دیوار و پرده به نسبت بقیه جاهای خونه کثیف تر میشه البته تو موتور خونه مرکزی بیشتر تا پکیج اونم به دلایلی که از حوصله جمع بیرونه بخوام توضیح بدم 

ممنونم که تا تاریخ 99/9/9 به یه حال خوب رسیدم به سلامتی (زیر دلم درد میکنه دکترها نمیتونن تشخیص بدن)ازدواج موفق اگر به صلاحم هست و خوشحالم.جایی سرایه گذاری کردم رونق بشه و از همه مهمتر کرونا بره ومردم سرزمینم خوشحال باشن (این یه چالش 99/9/9 به تشویق دوست خیرخواه و خوبی تو نی نی ساید )
1718