2737
2734
عنوان

ترشح زرد بدون بو دربارداری

524 بازدید | 8 پست

سلام مامانا من هفته دوازدهم عفونت داشتم کپسول سفیکسیم مصرف کردم سوزش و خارش نداشتم فقط ادرارم بومیداد..ترشحمم زرد بود الانم زرده..از.دیروز ک واسه رفتم و ی عالمه اب و مایعات خوردم ترشحاتم بیشتر شده...میترسم😟😭

دختر نازم ازوقتی اومدی ب زندگیم روزای قبل تورویادم نمیاد💙من واسه لمس دستای کوچولوت خیلی غصه ها خوردم تو تموم زندگی منی💕بیا باهم دیگه دعا کنیم واسه همه اون مامانایی ک منتظر یه فرشته کوچولو مثل توهستن...فاطمه کوچولوی من تو از پیش خدا اومدی اندازه همه فرشته های خدا پاکی ازش بخواه توی دل همه منتظرا فرشته بکاره...آمین  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

با دکترت مشورت کن

جواب ازمایش غربالگریم س روز دگ میاد شنبه نوبت دارم😢

دختر نازم ازوقتی اومدی ب زندگیم روزای قبل تورویادم نمیاد💙من واسه لمس دستای کوچولوت خیلی غصه ها خوردم تو تموم زندگی منی💕بیا باهم دیگه دعا کنیم واسه همه اون مامانایی ک منتظر یه فرشته کوچولو مثل توهستن...فاطمه کوچولوی من تو از پیش خدا اومدی اندازه همه فرشته های خدا پاکی ازش بخواه توی دل همه منتظرا فرشته بکاره...آمین  
2731
نترس ولی باید پیگیری کنی اگه عفونت باشه ممکنه باعث پاره شدن کیسه  اب بشه من از اول تا اخر بارد ...

چشم ممنون...الان دگ علایمی ک قبل از مصرف دارو داشتمو ندارم فقط ترشحم زرده

2738