2726

برام واقعا سوال خودم در حقم خیلی بدی شده به نا حق میخوام بدونم واقعا راست که میگن تو این دنیا همه تقاص کارای بدی که انجام دادن  پس میدن واقعا آدم میبینه یا حرفه خدا واقعا جای حق نشسته

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره میگن تقاص پس میدع ولی من که ندیدم ولی واسه خودم.....هیییی

صبحانه را میتوان با دسر عاشقانه های شیرین میل کرد...وقتی الکی حواسم را پرت روزنامه خواندن کنم و از فنجان تو چایی بنوشم و بعد با کلی اب و تاب بگویم:  عجیب است...چقدر چای امروز خوش طمع شده...!                                            چشمانت به خنده بیفتد ولقمه نیمه گاز زده ام را از دستم بگیری                                                         و بگذاری دهانت و بگوویی:عجیب تر اینکه نان و مربای امروز هم طمع هیجان انگیزی دارد و هضم،این مزها های ه عجیب،بوسه ای میخواهد که که از ابتدای صبح روی لب های جنابعالی دارد زبان درازی میکند!!                                                                                  بابا تیکر رژیمه ،من مجردم هنوز شوهرم کجا بود که حامله بشم بابا                                                                                   
2728

دیر یا زودتاوان پس میده هیچ کاری بیجواب نمیمونه

همیشه عشق باشد همیشه برکت🙂زندگیتو روی دور مثبت تنظیم کن تانتایج کارت مثبت از اب دربیاد😊به توانایی هات شک نکن😎بخشنده باش تا بخشیده شی😉

من دیدم که کسی تقاص پس داده ، اما اینکه همه افراد توی همین دنیا مجازات بشن را قبول ندارم ، چون این دنیا ظرفیت کافی برای اعمال مجازات برخی افراد نداره.

با هر کسی به اندازه شعورش صحبت میکنم
برای من بعضیا نتیجه بدیشونو دیدن بعضیام هنوز نه و مشتقانه منتظرم ببینم انتقام خدا چ جوریه

منم خودم همین جورم منم ندیدم ولی شوهرم میگه قرار نیست همه چیه تو ببینی خدا خودش میگیره

نه واقعاا اعتقادی ندارم این دنیا همه تقاص پس میدن .شاید دنیایی دگر و شاید هیچوقت 😕

منم مثل شما موندم کی جواب خیلی چیزا رو پس میدن واقعا ناراحت کنندس نمیدونی چی میشه

2706