2726

بچه ها پاگشای خوارشوهرم بودیم   

برا ما هیچکس بجز یه عموش که فقط منو شوهرم دعوت کرد اما خوارشوهرم با مادرشوهرو... دعوت کرد

خاله شوهرمم همشونو دعوت کرد اما ما رو پاگشا نکرد به خوارشوهرم کادو هم داد

رو کرد به جاریم که عقد هس گف ان شاالله پاگشای شما

بخدا من به خوشرویی معروفم مودبی اهل بد رویی و غیبتم نبودم

خانوادمم یه خانواده اسم و رسم دارن  بابا اموزش پرورش مسول امتحانات مامانمم مدیر شوهر خواهر ومعاون اداره  خواهرم معلم 

جد ابادمم حاجی حاجی زاده پولدار بودن

چرا اینکارو میکنن نمیفهمم

تازه خیلیم دوسم دارن 

عشق یعنی....من نه   تو ها

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

شاید  اون  زمان موقعیت مالی نداشتن.  از مردم بی توقع باش زندگیت  بهتر میشه

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

یه بار مستقیما ازشون بپرس و بگو که توقع داشتی 

بعدشم هر توضیحی دادن بحث رو تموم کن

وقتی مشکلی نبوده و بیجا تفاوت داره رفتارشون،خب یا توضیحی براش هست ( مثلا اون موقع دستو بالشون بسته بوده یا مریض دار بودن یا ...) یا تعمدی دارن اذیت می کنن

و خدا برای من کافیست.....

اولا که پاگشا چه ربطی به به شغل پدرو مادر و ثروت داره ؟؟درثانی خواهرانه بهت میگم اینکه پدرو مادر شما و فانیلت چی دارن و چکاره ان به خودشون ربط داره ..یاد بگیرید با داشته های شخص خودتون ،خودتون رو معرفی کنید ..

سوم این مسئله بی نهایت پیش و پا افتاده هست ..حالا الان نرفتید خونه خالش چی شد ؟؟؟ 

حسودیتو میکنن مثلا میخوان با این کار کوچیکت کنن غیر مستقیم

اخه اهل ایچیزام نیس خالش  اقد دوسم داره دائم گلایه ک نمیای خونم دلم تنگت میشه و...

اولا که پاگشا چه ربطی به به شغل پدرو مادر و ثروت داره ؟؟درثانی خواهرانه بهت میگم اینکه پدرو مادر شما ...

میگم ما از پولدارای محل و اسم و رسم دارشونیم  تو اون روستا   البته من روستا نیسم اما دم...

کلا خیلی همه احتراممون دارن داییم ۳ تا مدرسه ساخته تو اون روستاو...

اونم الان شهرن اما خب چندسال قبل 

تو که خوبی من مادر شوهرم پولایی که همسایه هاشو دعوت کرده بود خواهر برادراش گرفت باهاش تلوزیون خرید دور از چشم مااونم سوخت خدارو شکر خواهر شوهرم با شوهرش پسرش امد ۲۰ تومن تو عروسیم شاباش داد منم طاقت نیاورد پیش مادر بزرگ شوهرم گفتم فردای پاتختی ۵۰تومن فرستاد بخوره تو سرش 

فقط منتظر 🤰اون روزم که دنیا بیای کو چولویی مامان اون روز بهترین روزه برام میشه واسه سلامتی کوچولو یه صلوات بفرستین😘
2706