2733
2734
عنوان

ای وی اف چه مراحلی داره؟!

246 بازدید | 10 پست

تو بیمارستان دولتی!اونایی که انجام دادن میشه بگن،مثلا تشکیل پرونده ازمایشات و اینا چی ان ؟و چقدر طول می کشه ؟

برای مادر شدنم صلوات بفرستین لطفا♥️♥️♥️♥️♥️♥️مامانت قربونت بره زودتر بیا 😍😍😍لطفا برای رو به راه شدن زندگیم وآرامشم صلوات بفرستین 

مگه آی وی اف تو بیمارستان دولتی هم هست؟

به قول خودت تشکیل پرونده یعنی یه عالمه آزمایش و سونو از خانوم و آقا.

بعد چندبار ویزیت میشی و یه مدت داروهای تقویتی و ...

بعدش اگه تشخیص دادن وقتشه چندتا آمپول در روز باید تزریق بشه.

من فکر کنم روزی چهارتا میزدم.

بعد هر چند وقت میری ببینن سایز تخمک ها چطوره.

وفتی به سایز مورد نظرشون رسید پانکچر میشی.

یعنی یه عمل کوچولو موچولو و تخمک ها رو میگیرن و با اسپرم مرد که همون روز تهیه شده توی آزمایشگاه مخلوط میکنن.

بعد چند روز تماس میگیری ببینی چندتا جنین شدن.

من چهارتا داشتم.بعد دوباره ویزیتت میکنن روزی که شرایط انتقال رو داشتی برات انتقال میدن.

من دوتا از جنین هامو انتقال دادم که یکی از اونا فقط قلبش تشکیل شد و صاحب یه دختر شدم.

انشالله روزی همه آرزومندهای بچه بشه.

هزینه هم در حد اووووووووه.

ما سال ۹۵ بود ۲۰ میلیون برامون خرج برداشت.

مرکز ناباروری قم رفتیم.

من یک نامادری هستم.نامادری ها مادرانی هستند که به اندازه یک مادر و حتی بیشتر انرژی صرف میکنند اما هرگز به اندازه یک مادر ستایش نمیشوند.نه تنها ستایش نمیشوند که حتی گاهی ...اما خدایی دارم که قدردان من است...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مگه آی وی اف تو بیمارستان دولتی هم هست؟ به قول خودت تشکیل پرونده یعنی یه عالمه آزمایش و سونو از خان ...

ممنونم از توضیحاتت، پس رفت و امدش زیاده و  کلا باید بی خیال کار بشم، من شاغلم و زیاد مرخصی بهم نمیدن 

برای مادر شدنم صلوات بفرستین لطفا♥️♥️♥️♥️♥️♥️مامانت قربونت بره زودتر بیا 😍😍😍لطفا برای رو به راه شدن زندگیم وآرامشم صلوات بفرستین 
بیمارستان دولتی هم انجام میدن..هزینه ش خیلی بشه 5 میلیون

میدونم عزیزم،مراحلش رو میخواستم ببینم حدودا چقدر طول می کشه؟چند روز فکر کنم باید برم و بیام در ماه

میدونم عزیزم،مراحلش رو میخواستم ببینم حدودا چقدر طول می کشه؟چند روز فکر کنم باید برم و بیام در ماه

از وقتی که پرونده تشکیل میدی حدودا دوماه میکشه تا آزمایشات کامل بشه تو سیکل انتقال هم که میری دوهفته کامل یه روز درمیون باید بری مرکز برای سونو و بررسی بعدشم که استراحت مطلقی اگ ای وی اف باشه اگ آی و آی باشه میتونی بری سرکار

کلا سه چهار ماه دوندگی داره

ممنونم از توضیحاتت، پس رفت و امدش زیاده و  کلا باید بی خیال کار بشم، من شاغلم و زیاد مرخصی بهم ...

اگ بتونی یک ماه هم مرخصی بگیری ارزش داره بنظرم ..فقط ماهی که انتقال میدن مرخصی بگیر ماههای قبلش روزایی که مجبوری مرخصی برو

2738
از وقتی که پرونده تشکیل میدی حدودا دوماه میکشه تا آزمایشات کامل بشه تو سیکل انتقال هم که میری دوهفته ...

مرسی عزیزم 

ممنونم از توضیحاتت، پس رفت و امدش زیاده و  کلا باید بی خیال کار بشم، من شاغلم و زیاد مرخصی بهم ...

بله من هم شاغل بودم برای همین کارم رو ول کردم.

من یک نامادری هستم.نامادری ها مادرانی هستند که به اندازه یک مادر و حتی بیشتر انرژی صرف میکنند اما هرگز به اندازه یک مادر ستایش نمیشوند.نه تنها ستایش نمیشوند که حتی گاهی ...اما خدایی دارم که قدردان من است...
بیمارستان فرقانی قم مرکز ریحانه با نرخ دولتی انجام میدن

نمیدونم کارشون خوبه یانه.

به نظر من هر چقدر هم نرخش دولتی باشه بازم هزینه اش زیاد میشه.بهرحال زیاد نمیتونی این کار رو انجام بدی.بهتره بپرسی و یه جای خوب پیدا کنی.