2733
2734

من دخترم 16 ماهشه مریض شده دکترم بردم خیلی خوبم مواظبشم حالا هرکی میرسه یه سری دارو تجویز میکنن یا رژیم غذایی یا نظرات بیخود میدن

والا بخدا ما خودمون بیشتر از هرکس دیگه ای دلسوز بچه مونیم بهتر از هرکسی خیرشو میخوایم و سلامتیش برامون مهمه 

یاد بگیریم برای بچه های خودمون مادری کنیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من# بلدم# من# عاقلم# من# #حالیمه😂😂😂😂😂

یا رب بچه لازمم😔😔یارب نظری کن 🔹‏خود خارجیا وقتی یه چیز رو متوجه نمیشن میگن "هَن"بعد تو میگی What ؟؟بهشت زهرای نیویورک خاکت کنن ایشالا😂✋🔸پیاز داغ اینجوریه که تا پای گازی زل میزنه تو چشات میگه نمی‌پزم، تا روتو می‌کنی اونور میگه دیدی حواست بهم نبود سوختم🙄🔹یه جوری عمل زیبایی نکنین که وقتی مُردید ، اون دنیا خدا هم نفهمه کدوم بنده شی😐😑🔸فرض کن ساعت ۹ شب میری مرغ ۳۶ تومنی بخری، وسط راه ۲۰۰ تومنم جریمه میشی! بعد میگن چرا ایرانیا افسرده شدن🚶🏻‍♂️🔹از شرایط ازدواج فقط اصرار فامیلو دارم😀🔸لنت ترمز چقد گرون شده!دوستان خواهش می‌کنم بیاین یه بار متحد باشیمکافیه یه ماه لنت ترمز نخوریمتا ارزون شهکسی از لنت ترمز نخوردن نمرده☺️🔹این ۹۹/۹/۹ دیگه گندش دراومد؛ روی ۰۰/۰/۰ برنامه ریزی کنید. شاید بگید ما که چنین تاریخی نداریم ولی این اشتباهه؛ تحویل سال‌ ۱۴۰۰ می‌شه شنبه ۳۰ اسفند ساعت ۱۳:۰۷ و بعد از ۱۳:۰۷ وارد سال ۱۴۰۰ می‌شیم و تا ساعت ۲۴ اون شب ما توی ۰۰/۰/۰ هستیم😏🔸گوینده بخش هواشناسی اخبار شدن هم شغل ایده آلیه. کلا ۳ دقیقه سر ظهر میای اونجا. نگا میکنی ببینی هوا ابریه میگی به نظرم امروز بارش داریم. ناهارم همونجا میخوری میری خونه😐👌

میشه مثبت اندیش هم بود 

میتونی شنونده باشی ولی کار خودتو انجام بدی. همه آدما مقصود بد ندارن از تجربیاتشون میگن تا شاید درد و ناراحتی شما و کودکتون زودتر رفع بشه.

فقط 18 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مرا عهدیست با جانان که تا جان در بدن دارم🌺🌺🌺 هواداران کویش را چو جان خویشتن دارم 
2738

شاید  میخوان کمکت کنن تجربه ها هستن که کمک میکنن

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.

شاید یکی واقعا قصدش کمک کردنه،ب منم همه میگن،دخترم ی ذره ک گریه میکنه من میخوام بابغل کردن آرومش کنم یکی میگه بغلش نکن بغلی میشه،یکی دیگه میگه شربت بهش بده،ولی من ن بی احترامی میکنم ن چیزی میگم،فقط کاری ک خودم میخامو انجام میدم،خودشون دیگه هر وقت میخوان یچی بگن عاخرش میگن تو ک فقط کار خودتو میکنی چ فایده گفتن 

من تو خانواده کسی چیزی بگه ناراحت نمیشم.غریبه ها حرف میزنن میخوام بزنم تو دهنشون.ملت فضولن کلا.عادتشونه.

شوهر نکردی؟دخترتو شوهر ندادی؟پسرت زن نگرفت؟بچه نداری؟چرا نداری؟همین یه دونه رو داری؟

خلاصه همیشه زر میزنن

پایانی برای قصه ها نیست.....چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر  
دو بار هرچی گفتن کار خودتو انجام بدی دفعه سوم حرف نمیزنن

ای وای کار خودمو میکنم اصلا حسابشون نمیکنم ولی بازم میگن

حتی یه چندباری تو جمع بودیم به مادر و پدر خودم گفتم من فقط با نظر پیش میرم (بقولی به در گفتم دیوار بشنوه) اما اصلا انگار نه انگار