2726
عنوان

دلم میخواد خواهرم ازدواج کنه

1574 بازدید | 46 پست

من 3 سال از خواهرم کوچیکترم. ازدواج کردم و دو تا بچه دارم. خواهرم واقعا از من زیباتر و خوش هیکلتر هست. اما نمیدونم چرا خواستگار خوب نداره. البته یه بار عقد کرد و جدا شد. اما با توجه به شرایط خوانوادگیم موردی که مناسبش باشه پیدا نمیشه. واقعا نگران آینده اش هستم و نمیدونم چیکار کنم😔😔😔😔😔😔😔

خانما از قسمت تماس با ما درخواست بازگشت ی کاربرو بدیم چقد طول میکشه رسیدگی کنن اصلا میکنن؟؟

لایق تو کسی نیست جز آنکسی که:تو را انتخاب میکند نه امتحان ...تو را نگاه کند نه اینکه ببیند ...تو را حس کند نه اینکه لمست کند ...تو را بسازد نه اینکه بسوزاند ...تو را بیاراید نه اینکه بیازارد ...تو را بخنداند نه اینکه برنجاند ...تو را دوست بدارد و بدارد و بدارد ...ﺳﺎﺩﻩ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮐﻦ ﺍﻣﺎ ﺳﺎﺩﻩ ﻋﺒﻮﺭ ﻧﮑﻦ ﺍﺯ ﺩﻧﯿﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺗﻨﻬﺎ ﯾﮑﺒﺎﺭ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﺍﺵ ﻣﯽ ﮐﻨﯽ !ﺳﺎﺩﻩ ﺑﺎﺯﮔﺮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮﮔﺰ ﺑﺮﻧﮕﺮﺩ ﺑﻪ ﺩﻧﯿﺎﯼ کسی که ﺑﻪ ﺯﺧﻢ ﺯﺩﻧﺖ ﻋﺎﺩﺕ ﮐﺮﺩﻩ ﺣﺘﯽ ﺍﮔﺮ ﺷﺎﻫﺮﮒ ﺣﯿﺎﺗﺖ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﯾﺎﻓﺘﯽ !ﻭ ﺑﻪ ﯾﺎﺩ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺵ :ﻫﯿﭽﮑﺲ ﺍﺭﺯﺵ ﺷﮑﺴﺘﻪ ﺷﺪﻥ ﺍﺭﺯﺵ ﻫﺎﯾﺖ ﺭﺍ ﻧﺪﺍﺭﺩ...برای خودت زندگی کن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم  مثل شما نگرانم

همش میترسم تا اخر عمر مجرد بمونه 

بعضیا مثل سگ هار پاچه میگیرن                          منت بر سر بنده حقیر گذاشته و لایک نفرمایید.                                                                     با تشکر
2728
خانما از قسمت تماس با ما درخواست بازگشت ی کاربرو بدیم چقد طول میکشه رسیدگی کنن اصلا میکنن؟؟

من دیشب به نی نی یار شب یه کاربر رو گزارش کردم ۵ دقیقه بعد قطع دسترسی شد

فقط 13 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

منم دوستدارم خواهرم ازدواج کنه ۲۵سالشه مجرد فوق دیپلم خشگل ،بابامم پولدارههمه چی بهش میده خونه ماشین و...اماخواستگارخوب نیست😭

ماازهمون مردم باحوصله ایم که هرچه هستن اگرخوبن یابدن رواین زمين گرم وسردچشیده ها رَسم قشنگ موندنو خوب بلدن

به خود نی نی یار پیام بده ، برگشتم همینطوره ، اون میگه چیکار باید کرد

فقط 13 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706