2703
2553
عنوان

کدوم دکتر بیمارستان پیامبران

| مشاهده متن کامل بحث + 7534 بازدید | 26 پست
عزیزم میشه لیست دکتراشو واسه منم بفرستین

الان اینترنت داخلی دارم متاسفانه نمیتونم سرچ کنم ولی حضوری رفتم دیدم دقیق اسماشونو یادم نیست ولی یه چیزایی یادمه پرسیدم،مثل دکتر مهدیزاده،مهدوی،شاکری

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
چه عالی، با سزارین هم که مشکلی ندارن؟چه روزهایی هستن کلینیک؟

نه عزیزم برای من سزارین گفته انجام میده یکشنبه صبح ها درمانگاه ویزیت میکنه باردارهارو ، فقط باید شماره نوبتدهی بگیری نوبت بگیری شمارش ۴۴۰۷۹۱۳۱.

خدایا مرسی
سلام عزیز شما فارغ شدین؟؟ همون پیامبران رفتید؟ پیش چه دکتری

اره پسرم الان دیگه نزدیک دوسالشه🥰 پیامبران رفتم پیش دکتر آستانه، البته دکترم توی درمانگاه بیمارستان نبست، ولی خب با بیمارستان کار میکنه، راضی بودم، سزارین شدم و خدماتش خوب بود

2714
اره پسرم الان دیگه نزدیک دوسالشه🥰 پیامبران رفتم پیش دکتر آستانه، البته دکترم توی درمانگاه بیمارستان ...

مرسی که خبر دادی خدا گل پسرتو نگه داره 

به شدت درگیر اینم ک با کدوم دکتر پیش برم ک هم کارش خوب باشه هم زیرمیزی جدا نگیره 

برا شما هزینه جدا نگرف ک شکم اولو سز کنه؟

برا سلامتی همه نینیا صلوات یادت نره🤲🏻❤️
مرسی که خبر دادی خدا گل پسرتو نگه داره  به شدت درگیر اینم ک با کدوم دکتر پیش برم ک هم کارش خوب ...

ممنون عزیزم، نه زیرمیزی نمیگیره، هیچکدوم دکترایی که من باهاشون صحبت کردم اونموقع زیرمیزی نمی‌گرفتند

ممنون عزیزم، نه زیرمیزی نمیگیره، هیچکدوم دکترایی که من باهاشون صحبت کردم اونموقع زیرمیزی نمی‌گرفتند

دکترت زهرا سادات آستانه بودن؟؟

درموردشون دارم تحقیق میکنم انشالله نظراتو بخونم حتما با ایشون میرم

مطبشون ستارخان؟؟

برا سلامتی همه نینیا صلوات یادت نره🤲🏻❤️
دکترت زهرا سادات آستانه بودن؟؟ درموردشون دارم تحقیق میکنم انشالله نظراتو بخونم حتما با ایشون میرم ...

ارهدهزیزم، من مطب ستارخان رفتم، ولی فکر کنم چند تا مطب دیگه هم دارن، انشالله ب سلامتی فارغ بشی