2737
2734
عنوان

بالا بودن IgG در آزمایش خون خطرناکه؟

11810 بازدید | 13 پست

1 بازدید| 0 پست

من دستم بد جور کهیر زد.دکتر ازمایش نوشت.مشخص شد تست ای جی جی بالا هست.کسی تفسیرش بلد هست؟دکتر گفت مربوط به معده میشه.ولی من تو نت سرچ کردم مربوط به انتی بادی بود

عاشقانه هایم تمامی ندارد وقتی همسر ماهم و پسرای عزیزم بهترین اتفاق های زندگیم هستند   

میکروب معده داری عزیزم 

●کاربری قبلیم ترکید برای بحث ب ن ز ی ن میدونستم میترکه ولی حرفموزدم.●دردی دارم مدت طولانیست که فقط درمانگرش خداوند هست ممنون میشم برام دعا کنید🙏😔💔(درد=بیماری) ●اینقدر خیره میشدند به لحظه های خوش زندگیم،اینک فقط خاطره های خوش گذشته عذابم میدهد ولی منکه به به شوری چشم اعتقادی نداشتم.😔💔 ●کاشکی تو زندگیم هیچوقت هیچیزی را اینقدر بزرگ نمی کردم ،چون وقتی بزرگ کردم شد قسمتی از زندگیم و کوچک کردنش کار غیرممکنی شد 😔💔●(🌼خوشا دردی که درمانش تو باشی🌼خوشا راهی که پایانش تو باشی 🌼خوشا چشمی که رخسار تو بیند🌼حوشا ملکی که سلطانش تو باشی)●خدایا دردم با صبرم نمیخواند یا دردم را تنام کن یا صبرم‌را زیاد کن بدهکار قلبم شده ام.😔💔🙏●خدایا تنها امیدم تویی و بهت اطمینان‌دارم😊         

احتمالا بدنتون نسبت به چیز حساسیت نشون داده دارو یا مواد غدایی

بهترین هدیه زندگیم  پسرم....آقا سجاد. خدایا مراقب بچه هام باش. منتظرگرفتن دستای کوچولوت هستیم نفس مامان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انتی آی جی جی و آنتی آی جی آ دو نوع آنتی بادی هستن.توی میکروب معده بالا میرن.اگه آی جی آ مثبت بشه یعنی میکروب معده داری و باید درمان دوهفته ای بگیری.بعد از دستش خلاص میشی.نگرانی نداره.بیش از نصف ایران این میکروب دارن.هلیکوباکتر یا اچ پیلوری بهش میگن

دخترم من و بابا منتظریم بیای خونمون گرم تر بشه
2731

یه دکتر گوارش عالی برو تا درست دارو بده و درمان بشی 

عزیزم ولی یه سوال آیا تهوع و درد معده و سوزش معده و یبوست اگر نداری درمان نکن چون داروهایی که میدن معده را اول بار بدتر میکنه بعد اگر دکتر درست دارو بده بعد بوت به اون دارو واکنش نده و جواب بده

●کاربری قبلیم ترکید برای بحث ب ن ز ی ن میدونستم میترکه ولی حرفموزدم.●دردی دارم مدت طولانیست که فقط درمانگرش خداوند هست ممنون میشم برام دعا کنید🙏😔💔(درد=بیماری) ●اینقدر خیره میشدند به لحظه های خوش زندگیم،اینک فقط خاطره های خوش گذشته عذابم میدهد ولی منکه به به شوری چشم اعتقادی نداشتم.😔💔 ●کاشکی تو زندگیم هیچوقت هیچیزی را اینقدر بزرگ نمی کردم ،چون وقتی بزرگ کردم شد قسمتی از زندگیم و کوچک کردنش کار غیرممکنی شد 😔💔●(🌼خوشا دردی که درمانش تو باشی🌼خوشا راهی که پایانش تو باشی 🌼خوشا چشمی که رخسار تو بیند🌼حوشا ملکی که سلطانش تو باشی)●خدایا دردم با صبرم نمیخواند یا دردم را تنام کن یا صبرم‌را زیاد کن بدهکار قلبم شده ام.😔💔🙏●خدایا تنها امیدم تویی و بهت اطمینان‌دارم😊         

آی جی ایی مربوط به حساسیت هستش.اوام بهش میگن تست حساسیت.کلا اینا آنتی بادی هستن و تو مریضیای سرولوژیک ایجاد میشن.مختص معده یا حساسیت یا سرخجه نیس فقط.تو همه واکنش های سرولوژیک ایجاد میشه تو بدن تا با بیماری مقابله کنه

دخترم من و بابا منتظریم بیای خونمون گرم تر بشه
2738
یه دکتر گوارش عالی برو تا درست دارو بده و درمان بشی  عزیزم ولی یه سوال آیا تهوع و درد معده و س ...

یبوست دارم.ولی تهوع ودرد معده ندارم خدارو شکر

عاشقانه هایم تمامی ندارد وقتی همسر ماهم و پسرای عزیزم بهترین اتفاق های زندگیم هستند   
بالا بودن این نوع انتی بادی نشونگر. اینه که شما عفونت مزمن داری  حالا از. چه نوعش نمیدونم

میشه بیشتر توضیح بدی.مزمن یعنی همیشه با من بوده این بیماری؟من قبل زایمانم سه یال پیش همین ازمایش دادم و مثبت بود.ولی گفتن نیاز به درمان نیست

میشه بیشتر توضیح بدی.مزمن یعنی همیشه با من بوده این بیماری؟من قبل زایمانم سه یال پیش همین ازمایش داد ...

مزمن یعنی چند. وقته یه عفونتی داری که باید. آزمایشای جدیدی بدی مشخص بشه چی هست

مزمن یعنی چند. وقته یه عفونتی داری که باید. آزمایشای جدیدی بدی مشخص بشه چی هست

ممنون عزیزم

اسی توروخدا بگو از معدت بودء؟چ داروهای خوردی 

توام کهیر میزدی

^تیارا^ هستم👀از نظر من اگه همه چیو با رنگ بنفش تصور کنی دنیات قشنگ تره💜با اینکه یه شهریوری احساساتیم عاشق زمستونم ❄ خدایا مرسی که همیشه کنارمونی💜😍 نی نی سایت رو خدا بهمون داد تا تو هر حالی نزدیک تر از هرکسی که نزدیکمونه به هم دیگه باشیم پیش هم باشیم...🥺💜💜💜دوستتون دارم نی نی سایتیا❣