2726

فالنامه زبور - فال مردان و زنان : 

برا من دقیقا درسته 😕

فالنامه زبور. فال زنان

1.حمل: زنیکه باین طالع آیدخوشرو شیرین زبان و پر مو و سرخ و سفید و تندخو و میان بالا باشد و طرب را دوست دارد دشمن دار باشد دروغ با او نسازد چشم زخم باو میرسد و قدمش بر مرد مبارکست و باید با شوهر مدارا کند و زیاد فرزند آورد و عزیز پدر و مادر باشد و بجای بلند افتد طبع او گرم و خشک است و سه خطردارد با صدقه رفع میشود و دعای چشم زخم با خود دارد جامه سفید پوشدعقیق بدست کندشوهر را راضی نگه دارداز نا محرم دوری کند و حب زیور را رها کند باید خیلی به یاد خدا باشد ماه نو بر قران یا نابالغ بیند.

2.ثور: حکما گویندزنیکه باین طالع باشد کوتاه قد خوشزبان پیوسته ابرو فرزند زیاد آورد محبوب بیشتر مردم باشد بسیار چشم زخم خورد مورد حسد باشد و بسیار قضایا به شوهرش بگذرد راز خود را بکسی نگوید و ضرر او از زبان است بیماریش از سردی است سه خطر دارد با صدقه رفع می شود او را بد گوئی می باشد مراد او بتوسل بر آیدزبانشرا از دروغ و فحش نگهدارد و زیاد لا اله الا الله گوید حرمت شوهر را باید بیشتر بدارد تا او را بیشتر دوستدارد

3.جوزا:زنیکه باینطالع آید سرخ و سفید و خوش قد و خوش ابرو و شوهر دوست باشد فرزندش زیاد و از درد شکم رنج برد بیماریش از سردی و خشکی باشد بد خواه دارد باید از نماز اول وقت غافل نشود باید ترک غیبت کند تا محبوب گردد

4.سرطان: زنیکه بر این طالع آید سفید و خشرو باشد و فرزندش زیاد و محبوب شوهر گردد و با الفت با هم زیست کنند و شوهرش چشم زخم می خورد باید دعائی همراه دارد این زن دو دشمن بزرگ دارد آنها را باید با ذکر خدا و صدقه و نماز اول وقت و حسن رفتار با شوهر و تلاوت قرآن از پا در آورد حاجاتیکه دارد باید پنجشنبه روزه گیرد و در سحر شب جمعه بطلبد

5.اسد: هر زنی که باین طالع از مادر زاید نیکو طبع و خوش بیان باشد و او را علتهائی عارض شود و زود بجوش آید و قدمش بر شوهر مبارکست و او روزی فراخ و عاقله باشد و دشمن زیادی دارد باید از دعا و تصدیق دریغ نکند دروغ و حرام باو نمیسازد اولاً خود را باید از دروغ و قسم و حرام باز دارد و اگر خون گیرد سلامت بماند فرزندانش کم است خطر بزرگی دارد با تصدیق زیادبر دارد به بلائی گرفتار شود حاجتهای خود را شب جمعه از خدا بطلبدآن مطلبی که دارد توسل جوید تا روا شود برای حفظ از چشم زخم بسیار گوید لا حول و لا قوة الا بالله

6.سنبله:زنیکه باین طالع آید نیک وجه سرخ رو و میانه بالا وفراخ روزی و صابر و با عفت و محسود باشد و دروغ وحرام با او نسازد و بیماری دارد که با تصدیق مداوا میشود و بهر کس نیکی کند بدی بیند زبانش را نگه دارد که از آن خطری بزرگ دارد اگر در امورش اقتصادنکند بین او و شوهرش مناقشه باشد و چهار خطر دارد با دعا برطرف میشوداز آتش پرهیز کند و با خویشی که از او بریده صله کندتا عمرش دراز شود وقتی غمگین میشود ذکر خدا گوید قرآن بخواند در مصیبتی که دیده اگر صبر کند خدا جبران می کند.

7.میزان: این زن خوشرو و خوش زبان و نیک چشم باشدزود خشم کند و زود پشیمان شود. دروغ و حرام بر او و شوهرش نسازد. اگر از عصبانیت خودداری نکند ضرر میکند در سخن گفتن باید نرمی کند و دو دشمن بزرگ دارد باید خود را بخدا سپارد. سه خطر دارد بتصدیق برطرف میشود با شوهرش گاهی بدون کینه بدی میکند از او عذر بخواهد.

8.عقرب:زنیکه بر این طالع آید خوشرو و خوش قدم خوشروزی رحمدل باشد سه خطر دارد با دعا و تصدیق باید دفع کند وظیفه ی خود را باید از بزرگان بپرسد بر غیرت و نداری مرد باید صبر کند از جانب فرزندان رنج میبرد ولی باید آنها را وادار بدین کند کسی بر او رشک میبرد باید از او بخدا پناه برد و آن مرادیکه دارد با توسل برآید اگر نماز شب بخواند محبت شوهر و وابستگان باو زیاد گردد هر گاه دلشرا غم گرد بگوید لا حول ولا قوة الا بالله یک بد گو دارد دل بکرم خدا بندد هر صبح یس بخواند هر شب صد بار لااله الا الله محمد رسول الله گوید.

http://cafebazaar.ir/app/?id=com.samira.talebini

همیشه عشق باشد همیشه برکت🙂زندگیتو روی دور مثبت تنظیم کن تانتایج کارت مثبت از اب دربیاد😊به توانایی هات شک نکن😎بخشنده باش تا بخشیده شی😉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دیماهم کدومه؟؟؟

ماماناچه حسی دارید وقتی بچه توشکمتون تکون میخوره باتصورشم قلبم میریزه موهای تنم سیخ میشه دیگه صبرم تموم شده گذشت اون جونیم بچگیم خوشگلیم شدم یه زن بالغ و پخته که هنوز هیچکس بهش نگفته مامان.منم دیگه خسته شدم بعضی شبا برا خودم رویامیبافم خودموحامله تصور میکنم وای که چه حس خوبیه دکترا جوابمون کردن گفتن فقط جنین اهدایی شوهرم دیگه ازسرش افتاده میگه دیگه حس بچه نداره خسته شدم از بس برای بچه خواهر و برادر و خواهرشوهر مادری کردم و خودم یواشکی مادرشون تصور کردم که چه حسی دارم اگه بچم باشه از عمق وجودم براشون مادری کردم ولی اونابه من نمیگن مامان.اونا بعدازچندساعت منو پس میزنن و میگن مامانمومیخام اونجاست که میفهمم من چقدرتنهام چقدر بی کس.راستی اگه بمیرم کی میفهمه من نیستم حسرت خیلی چیزاموند رودلم برای منم بادلای پاکتون دعا کنید تا خدا معجزشو نشونم بده😢😢
2728

9.قوس: زنیکه بر این طالع آید آتش مجاز و گرم باشد خوشرو و چالاک و صابر باشد از پدر و مادر بهره برد ولی از خویشان کم طالع باشد بهر کس نیکی کند بدی بیند حاسدین او زیاد است باید در عبادت خدا را کاهل نباشد و شوهرش باو محبت دارد باید آنرا با احترام زیادتر کند و اسرار او را فاش نکند خطری دارد باید با صدقه بر طرف شود پدر و مادررا از یاد نبرد.

10.جدی: هر زنیکه باین طالع آید خوشرو و خوش بیان و هنر ور با غیرت و دولت مند باشد و از خویشان بی بهره باشد سه خطر دارد تا میتواند دعای توسل را هر روز بخواند از دروغ و قسم و غیبت دوری کند که بدردسر بزرگ نیفتد اگر کارها را با بسم الله شروع کند در نماند و به مراد رسد بیماری سختی دارد با صدقه ی زیاد رفع شودآن آرزوئی که دارد فراهم میشود دشمن بزرگی دارد چاره اش ذکر خداوند است هر صبح یس و هر شب اذان واقامه را وانگذارد برای گرفتاری چند نفر را طعام دهد

11.دلو:زنیکه باینطالع آید خوش طبع و شوهر دوست وعزیز و با فیض باشد رنج خود و راحت دیگرانست والدینش او را بسیار دوست دارند باید رازشرا نگهدارد و بر زحمت شوهر صبر کند و مرادیکه دارد آخر براید سه خطر دارد آنها را با صدقه بر طرف کند دشمن زیاد دارد زبانشرا باید حفظ کند بعد از نماز سه قل هوالله بخواند ضررهای خود را با نماز اول وقت رفع کند

12.حوت:صاحب این طالع نیک بخت و امانت دار باشد و از خویشان بهره برد و در کودکی بیماری بیند و درد شکم او را آزارد و دو خطر دارد که باید با دعا و صدقه برطرف کند و چون بدگو دارد زیاد چهار قل را بخواند و از خدمت شوهر دریغ نکند آن حاجتی که دارد با توسل بر آید جهت ترسیکه دارد. سوره تبارک و الهیکم التکاثر را هر شب بخوان

برگرفته از اپلیکیشن آندروید فال و طالع بینی  http://cafebazaar.ir/app/?id=com.samira.talebini

همیشه عشق باشد همیشه برکت🙂زندگیتو روی دور مثبت تنظیم کن تانتایج کارت مثبت از اب دربیاد😊به توانایی هات شک نکن😎بخشنده باش تا بخشیده شی😉
من دیماهم کدومه؟؟؟

الان گذاشتم پست پایین

اذر کدوم بود    

پست پایینه

مرداد کدوم میشه

۵.اسد

2706