2737
2739

بخدا خسته شدم..همش تب میکنه و سرما میخوره..دیگه نمیکشم..گفتم شیر خودمو بخوره بدنش قوی بشه از همه بچه های هم سن خودش ضعیفترو کوچولوتره..همشم مریضه بچم..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بقول مادر بزرگم اون شير كه ميگفتن واسع مادرايي بوده كه از مواد طبيعي تغذيه ميكردن نه ماهايي كه از سوسيس مالباس و چيپس و پفك عمر ميگذرونيم

قرار من با خدا اين شدكه.....من چشمهامو ببندم...دستمــٌ بذارم تو دست خدا وباهاش برم جلو....خٌـــدايا توي مسير دستمو ول نكني....مواظب سنگـاي جلوي پام باشي....من تا جايي چشمامو باز نگه داشتم كه ميدونستم چي خوبه و چي بد....ولي از اين به بعدش با تو.....من اسمشو ميذارم دوستي و تكيه به تو.....و تو اسمشو بذار تَوكٌـــل...ميدونم از توكل به هركس پشيمون ميشم ولي از توكل به تـــو هرگـــز....مواظبمون باش و هوامونو داشته باش❤️

درست میشه عزیزم نگران نباش. فقط باید صبر کنی. پسر منم اینجوری بود. این نوعی حساسیت ویروسیه. پشت سر هم ویروسارو میگیره.پدرم دراومد ولی الان خیلی کم مریض میشه. دکتر گفت عوضش چون سیستم ایمنیش آماده باش میمونه و تقویت میشه بیماریهای سخت و خطرناک رو نمیگیره.

2738
خدا کنه ربطی نداشته باشه من هی عذاب وجدان دارم که بجم شیر خشک میخوره

بخدا شیر خشک بهتره...شیر ابکی ب بچم میدم همش مریضه..اصلا بدنش مقاوم نیست در برابر یه سرماخوردگی ساده...

بقول مادر بزرگم اون شير كه ميگفتن واسع مادرايي بوده كه از مواد طبيعي تغذيه ميكردن نه ماهايي كه از سو ...

افرین گل گفتند تواین دوره زمونه شیرخشک بهتره

خدایا شکرت که در 99/9/9 مامان سرطان رو شکست داده و سالمه😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😘

چند وقتشه؟

اگه لباس بچه گانه👶👼 با کیفیت و قیمت مناسب 💃💃میخواین حتما حتما به آدرس اینستای  .Instagram.com/baby_clothes___baby سربزنین.کسایی ام که اینستا ندارن کانال تلگراممو سربزننbaby_clothes_baby 😊😊😊😍😍جنسام عالی ان قیمتام عالی تر.
افرین گل گفتند تواین دوره زمونه شیرخشک بهتره

اوهوم ولي ترور ميكنن اينجا اگه اين حرفو بزنين😂😂

قرار من با خدا اين شدكه.....من چشمهامو ببندم...دستمــٌ بذارم تو دست خدا وباهاش برم جلو....خٌـــدايا توي مسير دستمو ول نكني....مواظب سنگـاي جلوي پام باشي....من تا جايي چشمامو باز نگه داشتم كه ميدونستم چي خوبه و چي بد....ولي از اين به بعدش با تو.....من اسمشو ميذارم دوستي و تكيه به تو.....و تو اسمشو بذار تَوكٌـــل...ميدونم از توكل به هركس پشيمون ميشم ولي از توكل به تـــو هرگـــز....مواظبمون باش و هوامونو داشته باش❤️
درست میشه عزیزم نگران نباش. فقط باید صبر کنی. پسر منم اینجوری بود. این نوعی حساسیت ویروسیه. پشت سر ه ...

پسر منم همش مریضه‌‌..خودم دیگه جونی ندارم ک ازش مراقبت کنم..امیدوارم همینطور ک شما میگی باشه

2706