2726

توی مجردی روز اول رو خیلی درد داشتم کم کم بهتر شدم تا الان که چند ماهه اقدام دارم واسه بارداری و امروز که روز اول پری بود این درد دیوانه کننده بود؟

من احساس میکنم با افزایش سن بدن ضعیف تر میشه و دردها بیشتر

نظر شما چیه؟

یکی بگه من چرا از همون اول انقد درد دارم 😫

خانوم باید یا وکیل باشه یا نقاش من هردوتاش و هستم ببین دیگه چقدر خوبم 🤪😂پیچ نقاشی مو تو اینستا فالو کنید art_naghash_bashi   انواع سفارش پذیرفته میشود 😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سعی کن چیزای گرم بخوری همیشه مثلا چایی تو با نبات یا خرما بخوری ، لواشک و ترشیجات و دوغ و... کمتر بخ ...

همه ی اینکارا رو امروز انجام دادم و تا مسکن نخوردم فایده نکرد

سردیه رحمت زیاد شده، منم مثل شما بودم، ۱ لیوان عرق بیدمشک با ی شاخه نبات بجوشون روز اول پریود بخور هم خونریزیت کم میشه هم دردش محو میشه، دو سه ماه این کارو انجام بده خوبه خوب میشی

خدایا شکرت....❤❤
سردیه رحمت زیاد شده، منم مثل شما بودم، ۱ لیوان عرق بیدمشک با ی شاخه نبات بجوشون روز اول پریود بخور ه ...

اتفاقا دو سه ماهه ادویه های گزم بعلاوه عسل و سیاهدونه میخورم.تا روز سوم حموم نمیرم.خودم رو نمیشورم بعید میدونم رحمم سرد باشه

اتفاقا دو سه ماهه ادویه های گزم بعلاوه عسل و سیاهدونه میخورم.تا روز سوم حموم نمیرم.خودم رو نمیشورم ب ...

این مشکل بخاطر سردیه رحمه، تا خوب نشه هم بارداری به تعویق میفته

خدایا شکرت....❤❤