2737
2734
عنوان

مادرا..کمکم کنین

75 بازدید | 14 پست

پسرم از صبح اسهال بوده.یازده ماهشه حدود هفت بار به مقدار کم اسهال داشته..او آر اس و غذا دادم بهش فقط..الان سه باره که مدفوعش سفت شده و بت مقدار کم دفع داره..یعنی امروز حدود ده بار پی پی کرده...چیکار بکنم..دکتر ببرم؟؟یعنی الان که مدفوعش سفت شده خوب شده؟؟

وقتی میخنده ی  لپش چال میافته😍😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
داره خوب میشه...یکم دارچین دم کنین با نبات شیرین کنین بدین بخوره..واسه اسهال خوبه...

الا خوابیده طفلک..پونه دادم بهش..صبح یکم حلواشکری خورد فک کنم از اون بود..شایدم از دندونش

چیزای شیرین بهش نده آب بهش زیاد بده اگر غذا هم نمیخوره یه تکه کوشت بشوریه کم نمک بزن بنداز توی یه شیشه محکم دربشو ببند بنداز توی یه قابلمه آب بذار روی گاز وقتی خوب گوشته آب انداخت آب گوشت رو بده بخوره 

پناه به خدا..گیج شدم دیگه..گوگل لعنتی هم کار نمیکنه آدم نمیدونه از کی بپرسه

نگران نباشین...همین که سفت شده یعنی داره خوب میشه..مدت زمان فاصله بین پی پی هاش هم دقت کنین.اگه بیشتر میشه یا شده بازم نشونه خوب شدنشه

هرموقع خواستی با یکی حرف بزنی رو من حساب کن...  
الا خوابیده طفلک..پونه دادم بهش..صبح یکم حلواشکری خورد فک کنم از اون بود..شایدم از دندونش

اگه داره دندون درمیاره..احتمال زیاد از اونه...فقط مایعات زیاد بدین بخوره که بدنش کم آب نشه و ضعیف شه..که خدایی نکرده کار به بستری بکشه

2738
چیزای شیرین بهش نده آب بهش زیاد بده اگر غذا هم نمیخوره یه تکه کوشت بشوریه کم نمک بزن بنداز توی یه شی ...

شیرین اصلا دوست نداره.او آر اس میدم خیلی دوست داره تند تند میخوره..کلا از چیزای بد مزه خوشش میاد..آبم خورد..آبگوشت ساده براش درست کرده بودم مامانم نذاشت بهش بدم فقط کته با ماست خورد..همش میخوام این شیشه رو درست کنم تنبلیم میشه..😔

اگه داره دندون درمیاره..احتمال زیاد از اونه...فقط مایعات زیاد بدین بخوره که بدنش کم آب نشه و ضعیف شه ...

چهار تا دندون داره ولی دوباره داره در میاد.سر اونیکی ها اینجور نبود..او آر اس دادم خورد

شیرین اصلا دوست نداره.او آر اس میدم خیلی دوست داره تند تند میخوره..کلا از چیزای بد مزه خوشش میاد..آب ...

شیشه که گفتن دوستمون خیلی خوبه قوت داره.....

کته رو هم خالی بدین بخوره...ماست خودش شل کنندس...غذایی هم که واسش درست میکنین کم روغن باشه یا اصلا نداشته باشه چون روغن هم شل میکنه

چهار تا دندون داره ولی دوباره داره در میاد.سر اونیکی ها اینجور نبود..او آر اس دادم خورد

نگران نباشین...به امید خدا خوب میشه😘😘😘😘

2706