2726
عنوان

صندلی توالت کودک خوبه؟

1425 بازدید | 15 پست

دخترم یک سال و چهار ماهش، جدیدا زیاد میسوزه، به نظرتون از الان صندلی بگیرم واسه بیرون رویش تا کمتر پوشکش و خیس کنه فایده داره؟ کسی تا حالا برا بچش استفاده کرده؟ 

با توکل به خدا زندگیم ومیسازم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

والا منکه گرفتم یه قطره هم روش 😐 نکرد

بعدها ک بزرگ شد تو کاسه ش اب یا اجرک میریخت میبرد تو کامیونش خالی میکرد و بازی میکرد باهاش

الانم ک کوچیکه هنو بچه ت فایده نداره

روزی 3تا 15 دیقه بازش بذار یا وقتی میخوابه یه پلاستیک بزرگ و پارچه بدوز بذار زیرش پوشکشو باز کن تا از خواب بیدار میشه ببرش دسشویی یا پوشکش کن 

کسی بوده قبل یه سال و نیم از پوشک گرفته باشه؟ 

خانمی صندلی کودک خریدی آیا دخترت از پوشک گرفتی منم الان شرایط شما رو دارم میشه راهنمایی کنید پسرم میسوزه جوش میزنه نمیذاره پوشکش کنم ولی خب حرف کم میزنه 

.......خدایا شکرت ....
خانمی صندلی کودک خریدی آیا دخترت از پوشک گرفتی منم الان شرایط شما رو دارم میشه راهنمایی کنید پسرم می ...

سلام عزیزم بچتو ازپوشک گرفتی؟توالت فرنگی گرفتی منم توشرایط شمام الان پسرمم ازپوشک خوشش نمیاد 2سالشه

وقتی اسمارتیز میخوری....منم یاد کن 
سلام عزیزم بچتو ازپوشک گرفتی؟توالت فرنگی گرفتی منم توشرایط شمام الان پسرمم ازپوشک خوشش نمیاد 2سالشه

سلام بله من ماه آبان یعنی ۲۲ ماهگی کرفتم ....صندلی کودک نیاز تشد یعنی فقط در این حد که عروسکش بشینم روش بگم مثلا خرسی از خواب بیدار شده ببرم جیش کنه....

اگه مفهموم جیش رو درم میکنهذخیلی خوبه وقتی تز خواب بیدار میشه سریع ببرید جیش کنه شیر آب باز کنید بکشید جیش ششصد شصت و شیش جیش جیش شعر بخونید 

هر ده دقیقه یه رب ببرید هوا سرده کارتون سخت تر هست یه رب یه نیم ساعت یه ۲۰ دقیقه...باید ببرید آب زیاد بدین که حتما جیش کنه دمنوشی چیزی ...میتونید کارش خوب بود جیش اونجا کرد دوتا پفیلا توی یه ظرف در بسته بذارید اومد ببینه بخوره بعنوان جایزه میگن بچه شرطی میشه ولی من انجام دادم و جواب کرفتم دیکه بچه ها فرق دارن 

.......خدایا شکرت ....
2706