2726

خیلی درد کشیدم ولی طبیعی نشد و بعد دوروز دیگه دست از سرم برداشتن و سز کردن.

الان خیلی کمر درد دارم و زیر نافم و جای بخیه هام افتضاح درد میکنه.پاهامم ورم کرده شدید.دلیل ورم چیه خطری داره؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میتونه عفونت باشه دکتر برو

در دلم کسی جا دارد که در تمام زندگیم اکنون اورا حس میکنم و به خاطر وجودش با خداوند در خلقت شریک شده ام👣 ندیده دوستش دارم😍و عاشقانه منتظر حضورش در آغوشم هستم  
2728

چرا طبیعی نشد؟

فقط 4 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 

اخی چقدر اذیت شدی عزیزم

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

درکت میکنم منم چند ساعت آمپول فشار بهم وصل بود ولی نشد و آخر سز شدم.چند روز طول می‌کشه دردات بره.برای ورم با دکترت صحبت کن

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲

عزیزم منم ورم کردم بعد سزارین دکتر گفت طبیعیه.سعی کن زیاد راه بری ک زودتر بتونی سرپا بشی من الان دو هفته میگذره هنوز بخیه هام درد میکنه 

خدایا ممنونم که معجزتو بهم نشون دادی.

روز تولدش با پسر منه    انشاالله زنده باشه

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2706