2726
عنوان

انگشتام زمخت وکلفتن خیلی ناراحتم

| مشاهده متن کامل بحث + 4166 بازدید | 39 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یکی از دوستام دستش خیلی بزرگه و تپله سفید هم نیست

یعنی مثل کلوچهههه😍😍😍 میخوام گاز بگیرم دستشو انقده که ناز و گوگولیه حتی پایین انگشت هاش فرو رفتگی داره از تپلی😍😍

انقدر شکسته نفسی نکن خواهر

همه که نباید شبیه هم باشن

من دستام لاغر و ظریف و کوچیکه اما رگ هاش نسبتا بیرون زده. پوستمم گندمی مایل به زرد. با خودم میگتم دستم شبیه دست مریض هاست. تا اینکه یکی از دوستام بهم گفت دستت خیلی خوشگله و مثل دست هنرمند هاست جون میده واسه گرفتن قلمو به دست

چشم هارا باید شست😁

مشکلت اینه اعتماد بنفسم نداری علاوه بر اونایی ک گفتی

من دبیرستان دوستم دستش انقدددچاق د بزرگ و سیاه و زمخت بوددد فک میکردی دست پسره

ولی بس ک مرتب بود و اعتماد بنفس داشت و سعی میکرد چهره ش اراسته باشه ناخوداگاه چشمت طرف صورتش میرفت

باحجابم بودااا ارایش انچنانی هم نمیکرد خیلییی تمیز واتو کشیده بود 

توهم خودت حساسی شاید بقیه اصلا توجه نکنن

2728

منم دستم برعکس شما خیلی کوچیکه همش بقیه هر هر میخندن میگن کوچولویی چقد 🙄🙄🙄

ن انگشتر و حلقه مثل ادمیزاد سایزم پیدا میشه 

ن ساعت و دستبند اونقدری نما داره 

زیادی ظریفم خوب نیس

میشه هر پیاممو خوندی برام صلوات بفرستی 🤗
کاریش که نمیتونی بکنی به نظرم بهتره خودتو همونجوری که هستی دوس داشته باشی اصلا هم خجالت‌نکش خودت خ ...

هرچندوقت یه باراذیت میشم وقتی مهمونی یاکلاسی جایی میرم دستای نازمیبینم ناراحت میشم، مخصوصاتومهمونیا دست وپاهی خوشگل، من توخونه ام پاپوش میپوشم که پاهام دیده نشن، دستامم مدام پنهان میکنم، خودم خوشگلم وظریفم دست وپاهام خیلی زمختن دست مادرشوهرمم اینشکلی نیست آخه پیره یجورایی

دادااااااش

منم دیروز داشتم غر میزدم چرا پوستم گندمیه 

جلو چشمام یکی از بچه ها تو اردو تشنج کرد,صرع داشت بنده خدا

خیلی هم سفید و خوب بود

خدارو شکر کن بیماری خاص نداری

حاشاهُاللهأن يأخذ منكِ شيئاً  ثُم يترككِ بلا عوض
هرچندوقت یه باراذیت میشم وقتی مهمونی یاکلاسی جایی میرم دستای نازمیبینم ناراحت میشم، مخصوصاتومهمونیا ...

عكس بزار ببينيم شايد خودت اينجوري فك ميكني

دلم تابحال چیزی بوده که بخوایی و نرسی بهش؟؟ پس آروم بگیر که به مرادت میرسی

عزیزدلممممم.....😘😘😘

این اصلا چیزی نیست ک‌انقد براش ناراحت باشی 

من خودم نماز میخونم پس میشه گفت تا حدی معتقدم ولی ب نظر من یبار برای دل خودتم شده کاشت ناخن انجام بده خیلی تغییر خوبیِ و حس خوبی رو بهت القا میکنه 

بزرگی دست و اینا هم همش ارثیِ و تو نمیتونی کاریش کنی 

ولی برای پوستت خیلی کارها میتونی کنی 

بهت توضیه میکنم کرم مرطوب کننده ۱۰ درصد ثمین رو بخر شک نکن پشیمون نمیشی پوست دستت عالی میشه صاف و لطیف و براق 

همیشه تو ظرف شستن دستکش دستت کن 

بیرون میری حتما اولش ثمین بزن بعد یه دستکش نخی دستت کن ک دستت تو معرض هوای آزاد نباشه مخصوصا الان ک هوا سردِ 

سخت نگير منم دستام خيلي ظريف و كشيده نيست ناخن هامم معموليه هميشه دلم ميخواست دستم لاغر و كشيده باشه با ناخنام ي مدت انقدر حساس بودم ك هركيو ميديدم ب دستاش نگاه ميكردم ولي الان بهتر شدم كرم ميزنم ناخنامو سوهان ميكشم ك مرتب باشه 

عزیزم اولا کسی هیچ وقت به دست و پای بقیه دقت نمیکنم دوما همین خود من الان بشینم به خودم دقت کنم و حساس بشم صدتا عیب میتونم از خودم پیدا کنم ناخونام کوچیک و پهنه موهای سرم کم پشته صورتم کک و مک داره پهلومو سینم ترک داره پاهام تیر و ناخونام زشتن صورتمم جوش داره دماغمم گوشتیه اما هیچ رو خودم حساس نبودم و اصلا بهشون فکر نمیکنم هیچکس بی عیب و نقص نیست

کاربری قدیمیم ولی به علت شناسایی شدن تغیر کاربری دادم
2706